محمد نوریزاد از زندان اوین؛ زندان برای ما زندانیان سیاسی «پایان مبارزه نیست»، بلکه شروعی تازه است.

ویدیو ها

محمد نوریزاد مبارز نستوه و آزادیخواه، فعال سیاسی و یکی از امضاکنندگان بیانیه «استعفای علی خامنه ای و گذار از رژیم جمهوری اسلامی»، در فایل صوتی که از زندان اوین بیرون داده وبا قدردانی از همه کسانی که با وی، یارانش و خانواده زندانایان سیاسی همدلی می کنند گفت؛ همین همدلیهاست که از هر سو به گامهای ما استواری تزریق می کند و بر کلام ما راستی، شفافیت و قاطعیت می نشاند.

محمد نوریزاد در بخشی از این فایل گفت؛ یک زندانی سیاسی نشانه زنده بودن یک جامعه بی نفس یا از نفس افتاده است، یک زندانی سیاسی فریاد در گلو مانده مردمی است که نای فریاد کشیدن ندارند و یا به هر دلیل صلاح نمی دانند که به ناهنجاریها و پلشتیها اعتراض کنند.

این مبارز نستوه و آزادیخواه افزود؛ فساد در جمهوری اسلامی آنقدر وقیح، واضح و آشکار است که نبود معترضان در جمهوری اسلامی از مردم ایران «مفلوکانی» نشان دزدان و آدمکشان جمهوری اسلامی می دهد که دست و پای مردم را بسته اند و ذره ذرده تکه های بدنشان را می کنند و جلوی سگهایشان می اندازند.

آقای نوریزاد در ادامه اظهار داشت؛ ما زندانیان سیاسی برای خود هیچ نمی خواهیم، این بسیار ابلهانه است که کسی گمان کند ما از این رو بر پلشتیها فریاد می زنیم و به ایران روبیها اعتراض می کنیم، به زندان می رویم و خانواده های خود را در معرض هزار آسیب قرار می دهیم، که چرا ما را از سفره های غارتگری اهالی بیت رهبری، سپاه، اطلاعات و ملاها نسیبی نیست، نه هرگز! یک زندانی سیاسی هرچند خاموش، شمعی است در تاریکستان ملاهای مفت خوار و سیری ناپذیز و سرداران ایران روب و سردارانی که در بیت رهبری، سپاه و اطلاعات برای اسرائیل، روسیه و آمریکا جاسوسی می کنند.

مبادا گمان برید که اگر محمد نوریزاد با سر به آئینه زندان می زند و آن را چهل تکه می کند و با چهره ای خونین میان همبندیهایش می رود و فریاد «مرگ بر جمهوری اسلامی» سر می دهد، به دلیل «عدم تعادل روانی» اوست، هرگز! اگر تا کنون نوشته، فیلمها و نقدهای محمد نوریزاد را فهیمانه یافته اید، «سر بر آئینه کوفتن وی را نیز فهیمانه بدانید». او می داند چه می کند و پایان کار به کدامین سو است.

محمد نوریزاد در بخش دیگری از این فایل صوتی گفت؛ زندان برای ما زندانیان سیاسی «پایان مبارزه نیست»، بلکه شروعی تازه است، ما تا نفس داریم کام دزدان و آدمکشان اسلامی را بر می آشوبیم، در این مدت بسیاری از شما هموطنان چه در داخل و چه در خارج از کشور با من و خانواده ام و دوستان همراهم همدلی کرده اید از همه شما سپاسمندم، همین همدلیهاست که از هر سو به گامهای ما استواری تزریق می کند و بر کلام ما راستی، شفافیت و قاطعیت می نشاند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
نامه سرگشاده زندانی سیاسی حامد قره‌اوغلانی به رئیس قوه قضاییه دیکتاتوری ولایت فقیه

زندانی سیاسی حامد قره‌اوغلانی ، محبوس در زندان ارومیه، با انتشار نامه‌ سرگشاده‌ای، خطاب به ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه، احکام صادر شده علیه خود را نتیجه «پرونده‌سازی بی‌شرمانه» نهادهای امنیتی حاکمیت دیکتاتوری معرفی کرده است. حامد قره‌اوغلانی ۳۴ ساله، شهروند ارومیه و دانشجوی انصرافی کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه …

خبر
محمد مساعد، روزنامه‌نگار، پس از بازداشت در شهر وان ترکیه، در خطر دیپورت به ایران قرار دارد

  محمد مساعد، روزنامه‌نگار زیر حکم حبس، که در حال حاضر در ترکیه به‌سر می‌برد، در پی بیماری به بیمارستانی در شهر وان ترکیه منتقل شده، اما به او گفته شده است که به زودی به پلیس مرزی ایران تحویل داده خواهد شد. 🔷محمد مساعد در جریان اعتراضات سراسری آبان …

خبر
من اگر خدا بودم چه کار هایی می کردم؟

من اگر خدا بودم چه کار هایی می کردم؟ دوست دارید بدانید؟ با ما همراه شوید. #خبرگرصدای_بیصدایان @mansoor1999 https://t.me/khabargar

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: