محمد نوریزاد : منافقین واقعی همین جا در گرداگرد ما در بدنه نظام نفوذ کرده اند!

متن «زندگی در زندان» نوشته محمد نوریزاد

محمد نوریزاد روز ۱۱ تیر ماه۹۹، از زندان اقدام به انتشار مجموعه ای تحت عنوان «زندگی در زندان » با صدای خویش کرده است. در «قصه بیست و یکم» این مجموعه تحت عنوان «منافقین نفوذی در جمهوری اسلامی»، وی به افشای چهره حقیقی دار و دسته تشکیل دهنده بدنه اصلی حاکمیت فاسد نظام ولایت فقیه پرداخته و غارت و چپاول حکومتی در راس نظام، را افشا کرده است.
وی در این قسمت با توضیحات کامل، توضیح داده است که منافقین واقعی در همین نظام چه کسانی هستند.
نوریزاد در مجموعه افشاگریهایی که از درون زندان اوین منتشر کرده است بسیاری از فساد موجود در راس سپاه پاسداران را با ذکر اسامی فاش کرده است.
وی به صراحت به بازجوی خود میگوید: «مگر نه اینکه منافق کسی است که حرف دلش با زبانش یکی نیست؟ با این معنا، فکر نمی کنید که خود شما اطلاعاتی ها و سپاهی ها مصداق بارز نفاق هستید؟»
وی در ادامه پرده از حقیقت جماعتی تحت عنوان مجاهدین انقلاب اسلامی در درون نظام برمیدارد.
ادامه فایل – قسمت دوم
متن کامل پیاده شده صحبت‌های محمد نوریزاد بهمراه فایل صوتی او را برای اطلاع خوانندگان در اینجا می‌آوریم:
زندگی در زندان
به قلم محمد نوریزاد قصه بیست و یکم
این قصه منافقین نفوذی در جمهوری اسلامی
بازجوی نامرد و ۵۰ ساله اطلاعاتی من در زندان اطلاعات مشهد تلاش بسیاری کرد که از دایره ادب خارج نشود و اصرار به این داشت که همه بازجویان هم اینگونه اند.
صدای بازجویی از سلول مجاور می آمد که با قسم و آیه داشت یک متهم را فریب می داد. به بازجوی خود گفتم ببینید این همکار شما چطور به زمین و زمان قسم می خورد که اگر متهم بینوا همکاری کند همین فردا آزاد می شود؟
به او گفتم من فوران دروغ را از سخنان این همکاران شما می بینم و می شنوم. از بازجوی خود خواستم منافق را برای من تعریف کند. مستقیم از او پرسیدم می شود شما منافق را برای من تعریف کنید؟
سکوت کرد. گفتم مگر نه اینکه منافق کسی است که حرف دلش با زبانش یکی نیست؟ سر تکان داد که بله!
گفتم که با این معنا فکر نمی کنید که خود شما اطلاعاتی ها و سپاهی ها مصداق بارز نفاق هستید؟ چرا که در مواجهه با یک متهم هرگز با او صادق نیستید. و در حالی که در دلتان برای فریب او نقشه می کشید بر زبان چیز دیگری می رانید.
گفت: من کاری با همکارانم ندارم. اما به خودم که نگاه می کنم می بینم من ۹۰درصد صادقم
گفتم: من ۱۸ سالی از شما بزرگترم میتوانم نصیحتی به شما بکنم؟ استقبال کرد که بفرمایید.
گفتم: پیشنهاد می کنم این حقوقی را که از اطلاعات می گیرید برای زن و بچه هایتان نبرید. این پول گرچه به زعم شما پولی است که از دست مبارک حضرت بقیه الله الاعظم به شما سربازان گمنام امام زمان پرداخت می شود، اما نه که آلوده به نفاق و آدمکشی و زندانها و دادگاههای سراسر فریب و ناجوانمردانه است، حتما از یک جای خانواده تان بیرون می زند. یک جوری بعد از ساعت کار بروید مسافرکشی کنید و خرج خودتان را از مسافرکشی دربیاورید اما این پول بازجویی را به خانه نبرید. و گفتم که اعضای سازمان مجاهدین خلق مثل مسعود رجوی و طرفدارانش از نظر شما منافقند. در حالی که آنها آشکارا می گویند ما سر به تن جمهوری اسلامی نمی خواهیم. چه نفاقی؟!
پس اگر مشتاق دیدن چهره منافقین هستید آن را در جمال همکاران خود و در چهره سرداران سپاه چه اطلاعاتی و چه عملیاتی، در بیت رهبری، در چهره مجتبی خامنه ای، در بیوت آیت الله ها، در ملاهایی که مفت می خورند و بر منبرهایشان جز فریب و پوچگویی و مدیحه سرایی نیست، ببینید. در این میان مردم کجایند؟
به او گفتم من بسیار ناجوانمرد باشم که زحمت شما را در ایجاد امنیت در جامعه نادیده بگیرم. اما این امنیت نه برای مردم بلکه برای گنده خواهی گنده های این نظام است.
گفتم میخواهید پرده از چهره یک جماعت منافق بردارم که همین اکنون در بدنه نظام مقدس نفوذ کرده اند و از بی لیاقتی و بیعرضگی ملاهای صاحب امضا استفاده می کنند و بار خود را می بندند، هم کیسه های خود را پر می کنند هم برای اجانب جاسوسی می کنند؟
پرسش من از بازجو طوری بود که نه نمیتوانست بگوید لاجرم سری تکان داد که بگو.
گفتم از نگاه من یکی از منافق ترین جماعت نفوذ کرده در زیر و بالای نظام، اعضای سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی اند با چهره های شاخصی چون بهزاد نبوی و سیدمصطفی تاجزاده و باقر ذوالقدر و از این جور افراد. و دیگرانی که خواهم گفت.

چند ماه بعد همین منوچهر قربانی فر نفر سوم کودتای مربوط به نوژه می شود. یکی از افراد تحت امر باقر ذوالقدر در قرارگاه رمضان فردی است به نام ثامری که عراقی الاصل است و در شناسنامه اسمش را تغییر داده به نام محمدرضا نقدی که الان به سردار نقدی معروف است.
برادر سردار نقدی عضو مرکزیت سازمان مجاهدین خلق بود که در ایتالیا بدست برادران ترور میشه.
سردار نقدی و طاها طاهری یا صدرالاسلام، تحت آمریت محمد باقر ذوالقدر یا همان قاضیانی از مجاهدین انقلاب اسلامی در خوشرقصی برای شیخ رمضانی امروزه مافیای مالبرو رو در اختیار دارند.
مافیای سیگار را بسپاریم به شیخ غلامحسین بدریخت سیه چرده کوسه بی ریش رمضانی، اطلاعاتی سپاه و وزارت اطلاعات همه جا و همراهان مجاهدین انقلاب اسلامیش، مافیای فوتبال را بسپاریم به سردارانی مثل حاج غفور رییس حراست سابق صدا و سیما، و سرپرست تیم سایپا که به اسم حاج مصطفی مدبر علی دایی رو از فوتبال کنار گذاشت،
مافیای دارو را بسپاریم به سرداران سپاه، مافیای قاچاق کالا و ارز رو بسپاریم به سرداران سپاه، مافیای زمین خواری را بسپاریم به سرداران سپاه، مافیای لبنان و سوریه و اینها را هم بسپاریم به سردار قاسم سلیمانی سپاه
خلاصه نفوذی ها و منافقین اینهایند، به بازجوی اطلاعات مشهد خود گفتم: می بینید اوضاع چقدر قمر در عقرب است؟ و منافقین واقعی همین جا در گرداگرد ما در بدنه نظام نفوذ کرده اند؟
بازجوی مشهدی من بهت زده به من می نگریست و من به او لبخند می زدم
محمد نوریزاد ۱۱تیرماه ۹۹
زندان اوین

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: