محمد نوریزاد :نگرانی نسبت به معاهده ننگ آور ۲۵ ساله با چینی ها برای حراج و تاراج سرمایه های کشور

خبر

محمد نوریزاد مبارز نستوه و آزادیخواه، فعال سیاسی و یکی از امضاکنندگان بیانیه «استعفای علی خامنه ای و گذار از رژیم جمهوری اسلامی»، در پیام صوتی اخیرش از زندان اوین ، از واگذاری سرمایه های کشور به چینی ها ابراز نگرانی کرده و با ارسال این پیام صوتی تلاش می کند توجه ایرانیان را به فاجعه در حال وقوع نسبت به تاراج و حراج کشور جلب کند.

این مبارز نستوه و آزادیخواه با بیان آنکه “ملاهای مغزفندقی و سرداران ایران خوار سپاه که کفگیر غارتگری هایشان به ته دیگ خورده” به عهدنامه دلخراشی اشاره می کند که اخیرا امتیازات کلانی را به «رژیم کمونیستی چین» واگذار می کند.

محمد نوریزاد این عهدنامه ها را دلخراشتر ، مهیبتر و خسارت بارتر از عهدنامه هایی نظیر ترکمچای می داند و از چوب حراج زدن به دارایی های کشور می گوید.

آقای نوریزاد با اشاره به واگذاری جزایر و بنادر کشورمان به چینی ها از نگرانی ایرانیان نسبت به این واگذاری های بی رویه پرده برمیدارد.

این زندانی سیاسی با اشاره به فریبکاری نظام در گذشته خاطر نشان می سازد که سردمداران با نیرنگ و فریب مردم مدعی بودند که امضای ملاها پای هیچیک معاهدات استعماری ننشسته ، نوریزاد این ادعا را دروغی بیش ندانسته و می گوید ملایان در این کشور جز خسارت و تاراج ذخائر پولی ، انسانی و جغرافیایی چیزی برجای نگذاشته اند.

محمد نوریزاد از انتشار اخبار دردناک تری در پس پرده سخن می گوید که آثار و تبعات حاصل از آن به نگرانی ایرانیان نسبت به تاراج سرزمین و کشورشان دامن می زند.

وی سپس با ذکر خاطره ای از سفرش به بندر لنگه از دیدار و گفتگویش با ماهیگیران و صیادان جوانی سخن می گوید که برای تأمین معاش ، صید های خود را مجبور بودند به چینی ها بفروشند.

آقای نوریزاد در ادامه خاطرنشان می سازد که او پیشتر خبر اجازه صید ماهی های سواحل خلیج فارس و واگذاری این سواحل به چینی ها برای صید بی رویه محصولات دریایی را در پی سفرش به بندر لنگه افشا ساخته بود.

محمد نوریزاد با اشاره به اظهارات وقیحانه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که گفته بود “چون ما وسایل و ابزار ماهیگیری کف دریا نداریم فقط ماهی های کف دریا را اجاره داده ایم” از نگرانی و بی بضاعتی ماهیگیران جنوب کشور نسبت به صید بی رویه ماهی های سواحل خلیج فارس توسط چینی ها پرده برداشت که بنا به اظهار صیادان جنوب کشور با توجه به صید افسارگریخته آبزیان در خلیج فارس توسط چینی ها، ماهی ای در خلیج فارس باقی نمانده که بتوان آن را صید کرد!

این زندانی سیاسی واگذاری بنادر استراتژیک در جنوب کشور نظیر کیش و غیره به چینی ها را دور از انتظار ندانسته و دلیل آن را حراج سرمایه های جغرافیایی کشور به بیگانگان برای پرکردن جیب رهبر جمهوری اسلامی – سیدعلی خامنه ای – می داند.

محمد نوریزاد به خطر افتادن قدرت مطلقه ملاها در کشور را دلیل عمده چوب حراج زدن و تاراج سرمایه های کشور دانسته و به ایرانیان هشدار می دهد که «مبادا از این خیانت های عمامه برسران و قپه داران چشم بگردانیم که آیندگان ما هرگز ما را نخواهند بخشید.»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔘عکس یادگاری پاسداران با پیکر سوختبران بلوچ!

اخیرا تصویر لو رفته ای از گوشی همراه یکی از نیروهای سپاه پاسداران در فضای مجازی منتشر شده ، درحالیکه تعدادی از اجساد شهروندان بلوچ را درون خودرو انداخته اند با آن عکس یادگاری گرفته اند جنایتکاران بایدمنتظر پاسخ آتشین مردم و جوانان ایران باشند #تحریم_انتصابات۱۴۰۰ #NoOrdinationInIran1400

خبر
جنایتکارانی که دستور قتل و کشتار سوختبران و مردم بلوچ را صادر کردند…

🔘سرتیپ پاسدار محمد ملاشاهی فرمانده هنگ مرزی سراوان 🔘سرهنگ داریوش سرگلزایی فرمانده نیروی انتظامی سراوان 🔘سرهنگ احمد مالدار فرمانده سپاه سراوان

خبر
_فوری 🔹 ادامه اعتراضات با وجود جو شدید امنیتی در شهر دزاپ

مردم بلوچ در اعتراض به کشتار سوخت بران توسط سپاه، همچنان در خیابان های دزاپ با وجود جو سنگین امنیتی و اعلام حکومت نظامی حضور دارند. مردم معترض بلوچ نیروهای امنیتی را چنان مستاصل و درمانده کرده که توان مقابله و سرکوب را هم ندارند. مردم بلوچ همچنان چشم انتظار …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: