محمود بهشتی لنگرودی به بند 7 و سالن زندان 4 زندان منتقل شد.

خبر

گزارشی از آخرین وضعیت محمودبهشتی لنگرودی سخنگوی کانون صنفی معلمان تهران

محمودبهشتی لنگرودی که بعد از اعتصاب غذاهای مکرر, در اردیبهشت 95از زندان به بیمارستان و از آنجا به منزل فرستاده شده بود, روز 21شهریور 96 مجددا توسط ماموران دادستانی در منزلش بازداشت وبه اوین اعزام گردید.

این معلم زندانی از روز سه شنبه تا شامگاه روز چهارشنبه با وجود پیگیریهای مکرر بطور بلاتکلیف در قرنطینه اوین بودند و با این پاسخ روبرو شده بودند که ابتدا باید به غیبتهای شما رسیدگی شود وسپس به بند اعزام خواهیدشد, واین امر مستلزم ماندگاری چندروزه شما در قرنطینه هست .

سرانجام در پی اعتراض این فعال صتفی به این وضعیت ,شامگاه چهارشنبه با نظر خودشان به بند 7سالن 4 (مکانی که قبل از آزادی به سر می بردند) منتقل شدند.

کانون صنفی معلمان استان تهران

23/6/96

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چشم #اسفندیار #استعمار در #ایران ، #اسلام است! گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا

گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا در تلویزیون اندیشه اختصاص داشت، به اصالت فعالیت حزبی در زندگی پارتی‌ها و وحشت اسلام از زندگی جمعی ایرانیان بحث موتا از دقیقه دهم آغاز می‌شود و در آن پایه‌های دوام جمهوری ایران‌فروشی اسلامی مورد حمله قرار می‌گیرد.

خبر
شصت‌و‌یکمین دادگاه حمید نوری؛ بازگشت «مینی‌بوس‌های خالی» پس از اعدام زندانیان بسیار دردناک بود

شصت و یکمین جلسه دادگاه حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام های تابستان ۶۷ زندان گوهردشت، روز دوشنبه چهارم بهمن ۱۴۰۰ با جلسه نخست شهادت امیرهوشنگ اطیابی، زندانی چپ نجات یافته از آن اعدام‌ها، برگزار شد. امیرهوشنگ اطیابی که دانشجوی اخراجی سال ۱۳۵۹ بود، در اسفند سال ۱۳۶۲ به …

خبر
توییت شکوفه آذرماسوله زندانی سیاسی سابق به مناسبت آزادی #آتنا_دائمی

 آزادیت به شادی همرزمم هم بندی ام ، هم سنگرم خوش آمدی به زندان بزرگتر … حتی اگر دلیل آزادیت نمایش و شوی #دیکتاتور_حقیر برای برجام شان باشد بعد از هفت سال حبس آزادیت مبارک مان باشد گل دختر ….. از من می پرسی چرا سنگر می‌سازیم سنگر ما، فریاد …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: