محکومیت سه جوان شجاع ودلاوراعتراضات آبان‌ به ۲۵ سال و یکروز زندان بدون برگزاری بیدادگاه!

آیا حکومت منحوس و جنایتکار علی خامنه ای ۲۵ ساله گی ایش را میبیند که چنین حکم هایی برای دلاوران آبان خونین صادر میکند …..

-براساس گزارش  «۱۵۰۰ تصویر» در توئيتر :، این سه نفر پس از یکسال حکم قضایی به دست‌شان رسیده که در آن «دیروز صبح پرینت گرفتند و دیدند جای اعدام نوشته شده ۲۵ سال و یکروز حبس.»
– مصطفی نیلی وکیل مدافع، امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی، محمد رجبی و تعداد دیگری از زندانیان اعتراضات دی‌ماه و آبان‌ماه، دیشب در دفتر انجمن حمایت از حقوق شهروندی به دلیل مشورت درباره سوء مدیریت مقامات مسئول در مهار کرونا و واکسیناسیون همگانی بازداشت شده است.

دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۶ اوت ۲۰۲۱

🔸در حالی‌ که شایعاتی مبنی بر «عفو» و آزادی امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی از بازداشت‌شدگان آبان۹۸ منتشر شده بود، حساب توئیتری «۱۵۰۰ تصویر» بر مبنای اسنادی از صدور حکم ۲۵ سال و یکروز زندان برای آنها خبر داد.

🔸امیرحسین مرادی، محمد رجبی و سعید تمجیدی
نرگس محمدی فعال حقوق بشر پیشتر از «عفو» و حتا آزادی «فوری» برخی بازداشت‌شدگان اعتراضات آبان‌ماه از جمله امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی خبر داده بود، حساب توئیتر «۱۵۰۰ تصویر» می‌گوید بر اساس «آخرین پرینت استعلام قضایی که این سه نفر گرفته‌اند، آنها نه تنها عفو نخورده‌اند بلکه در این پرینت نوشته شده به ۲۵ سال و یکروز حبس محکوم شده‌اند.»
آنگونه که «۱۵۰۰ تصویر» در توئیتر نوشته است، این سه نفر پس از یکسال حکم قضایی به دست‌شان رسیده که در آن «دیروز صبح پرینت گرفتند و دیدند جای اعدام نوشته شده ۲۵ سال و یکروز حبس.»

🔸هنوز دادگاه جدیدی برای بررسی پرونده‌ این سه جوان تشکیل نشده و «فقط همین را می‌دانیم که پرینت قضایی‌شان عوض شده و این حکم نوشته شده است.»

🔸گفتنی است مصطفی نیلی وکیل مدافع، امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی، محمد رجبی و تعداد دیگری از زندانیان اعتراضات دی‌ماه و آبان‌ماه، دیشب در دفتر انجمن حمایت از حقوق شهروندی بازداشت شده است.

🔸او به همراه آرش کیخسروی و محمدرضا فقیهی وکلای دادگستری و مهدی محمودیان و مریم افرافراز فعال اجتماعی به دلیل پیگیری موضوع شکایت از مسئولینی که در دوران واکسیناسیون سبب افزایش ابتلا و مرگ شهروندان بر اثر کرونا شده‌اند، بازداشت شدند.

🔸بابک پاک‌نیا در کلاب هاوس گفت که این وکلا و فعالان برای تنظیم شکایت از مقامات مسئول برای وارد نکردن واکسن‌های معتبر و سوء مدیریت کرونا دستگیر شده‌اند.

به گفته‌ی او، این افراد متن شکایت را نیز حتا تنظیم نکرده بودند و هنوز در حال شور برای تنظیم آن بودند!

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: