photo_2017-10-10_17-25-24photo_2017-10-10_21-08-07روز دوشنبه ۱۷ مهرماه ۹۶ ٬در اقدامی غیر منتظرانه سپرده گذاران موسسه اعتباری نور در شهرهای مختلف٬ پیامکی مبنی بر برداشت پول از حسابهایشان دریافت کردند.

مشتریان موسسه نور گفتند : در اقدامی غیرمنتظره، پیامک برداشت از حساب شان در موسسه مالی نور که دارای مجوز از بانک مرکزی می باشد ٬دریافت کرده اند. این برداشت میلیونی آن هم در ساعت غیراداری شوکی به سپرده گذاران وارد کرده و آنها را به خیابانها کشانده است.

در زابل مالباختگان مؤسسه نور٬ پس از شنیدن خبر ورشکستگی این مؤسسه به تجمع شبانه مقابل شعبه آن در این شهر دست زدند. خبرها حاکی از جابجایی پول و حساب برخی از افراد است.

در شهرستان نی ریز غروب دوشنبه سپرده گذاران موسسه اعتباری نور در مقابل این موسسه دست به تجمع زده وخواستار بازگرداندن سپرده هایشان شدند.

در اراک شامگاه دوشنبه صدها تن از مالباختگان مؤسسه نور پس از شنیدن خبر هایی مبنی بر برداشت پول و جابجایی از حساب افراد این بانک که ورشکستگی آن را به دنبال دارد مقابل شعبه آن در خیابان ملک این شهر تجمع کردند.
مالباختگان خواستار روشن شدن وضعیت سپرده‌های خود هستند.

در سیرجان شب گذشته مالباختگان مؤسسه نور پس از شنیدن خبر ورشکستگی این مؤسسه و خبر هایی مبنی بر برداشت پول و جابجایی از حساب افراد این بانک به خیابان ریخته و مقابل شعبه آن در این شهر تجمع کردند. مالباختگان خواهان پس گرفتن سپرده‌های خود شدند.

در ساوه مالباختگان مؤسسه نور پس از شنیدن خبر ورشکستگی این مؤسسه مقابل شعبه آن در این شهر تجمع کرده و خواهان پس گرفتن سپرده‌های خود شدند.

در شهرستان نظرآباد مردم این شهر به دلیل برداشت غیر قانونی از حساب مشتریان مقابل موسسه نور تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: