مرگ بر این ظلم ، مرگ بر این ظلم

ویدیو ها

دادخواهی ستم دیده گان و مال باخته گام فریب خورده ابعاد تازه ای می یابد. این مال با خته گان کاسپین هستند که تازه دارند بیدار می شوند. و بیش از دوهفته است که جلوی قوه نا قضائیه ایستاده اند تا حقوقشان را بگیرند. همان سپرده ها و همان سودهای ان سپرده ها. اما به جایش توهین وحضور نیروی پلیس و بی تفاوتی غارتگران حکومتی را دیده اند. مرحله به مرحله اگامی انها افزایش یافته وتا امروز که اموال غارت شده خود را در 63 حساب رئیس غارتگر قوه نا قضائیه که با حکم خامنه ای انتخاب شد است ، می بینند. و خواهان پس گرفتن اموال خود از این صادق لاریجانی غارتگر وجاسوس شده اند. با شجاعت عکس لاریجانی را در میتینگ خود به عنوان غارتگر بانکی نصب کرده اند. و می دانند که در حقیقت از کل حکومت وشخص خامنه ای شکایت دارند. چون اگر خامنه ای نمی داند زیر دستانش چه می کنند وای بر او ، و به دلیل سو مدیریت باید برکنار و محاکه شود. اگر هم که می داند زیر دستانش جاسوس هستند و غارتگر اموال عمومی مردم ، خودش هم شریک جرم چپاولگری وجاسوسی انهاست. پس باز هم باید از قدرت برکنار ومحاکمه شود. سپرده گذاران بیدار شده به درستی مسولان واقعی غارتگری و نابودی کشور را نشانه رفته اند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران

تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران امروز چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق قانونی خود و عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در محوطه شرکت دست به تجمع زدند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان امروز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه در محوطه کارخانه دیت به تجمع زدند.

ویدیو ها
راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی

راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی صبح امروز دوشنبه ۴ بهمن ماه جمعی از کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: