مزدوران علی خامنه ای ضحاک ‏ منوچهر بختیاری پدر پویا بختیاری را با ضرب و شتم بازداشت کردند

سخنی با مردم ایران #منوچهر_بختیاری انسان آزاده ای که جز آزادی،آبادی و آرامش برای ایران نمیخواست و پس از جان باختن فرزند عزیزش #پویا_بختیاری پرچمدار #جنبش_دادخواهی_ملت_ایران شد. امروز با هجوم نیروهای امنیتی به خانه شان و ضرب و شتم تمامی خانواده حتی کودکان بازداشت شد.

متاسفانه هیچ نهاد و یا شخصیتی تا کنون پاسخ گو در ارتباط با بازداشت ایشان نبوده است.

پرچم جنبش دادخواهی ملت ایران همیشه برافراشته خواهد ماند.

🔴ویدیو  صحبتهای مادر منوچهر بختیاری در مورد هجوم مزدوران خامنه ای
و ضرب و شتم خانواده اش
🔴 به گفته نزدیکان منوچهربختیاری پدر شهید راه آزادی ، نیروهای امنیتی او را امروز پیش‌از ظهر با ضرب و جرح بازداشت کرده‌اند.
پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

🔹شمار زیادی از ماموران نیروهای امنیتی ریختند خانه منوچهر بختیاری ضمن ضرب و جرح خانواده‌، او را بازداشت کردند. بستگانش گفته‌اند آقای بختیاری را به شکل خشونت‌آمیزی در صندوق عقب گذاشته‌اند و برده‌اند.

از زمان بازداشت خانواده‌های کشته شدگان در اصفهان تا امروز منوچهر بختیاری هیچ فعالیتی نداشت و بی‌دلیل در خوانده خودش ساعت یازده صبح بازداشت شد.

به گفته خانواده، پدر پویا بختیاری را بی هیچ جرمی جلوی چشمان خانواده مورد ضرب و جرح قرار داده و دو کودک حاضر در جمع را نیز کتک زده‌اند.

بستگان آقای بختیاری می‌گویند آنقدر رفتار ماموران خشونت آمیز بود که حتی همسایه‌هایی که وساطت کردند تا مانع ضرب و جرح پدر پویا بختیاری شوند نیز توسط همان ماموران مورد ضرب و جرح قرار گرفتند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: