مسئولیت جان وسلامتی آرمان غفوری از اعضای فعال انجمن سبز چیای مریوان برعهده نهاد های امنیتی است

فرماندار مریوان اطلاعات کافی نسبت بە سرنوشت آرمان غفوری در دست دارد

اطلاعات سپاە پاسداران مریوان و شخص فرماندار مسئول بازداشت و سلامتی آرمان غفوری و دیگر فعالین محیط زسیت این اواخر در شهر مریوان هستند.

پس از ٣٥ روز بی خبری از سرنوشت آرمان غفوری، شک و تردیدها حول وضعیت سلامتی ایشان زیر شکنجەهای مراکز سرکوبگر حاکمیت موجی از نگرانی و اخبار مختلف، هیچ نهاد دولتی حاضر بە پاسخگویی و دادن اطلاعات صحیح نسبت بە سلامتی و مکان زندانی شدن، نیست.

: لحضاتی پیش کولبرنیوز خبری در این مورد از یک منبع آگاە در فرماندرای مریوان دریافت کردە کە فاش می کند آرمان در بازداشتگاه سپاە پاسداران قرار دارد و فرماندار مریوان از تمام جزئیات مکان بازداشت و وضعیت آرمان اطلاع دقیق دارد. این منبع گفت کە آرمان تا این اواخر در شهر مریوان زیر زندان بودە و اکنون او هم از سرنوشت و محل نگهداری ایشان اطلاعی ندارد.
او تاکید می کند کە فرماندار مستقیم در جریان اتهام و محل نگهداری و وضعیت آرمان قرار دارد، اما ادارە اطلاعات و اطلاعات سپاە مریوان مسئول شکنجە و بازداشت ایشان هستند.

واقعیت اینست کە هیچ اطلاع صحیح و دقیقی نسبت بە سرنوشت این فعال محیط زیست و عضو فعال انجمن سبز چیا در دست نیست. آنچکە مشخص است نهادیهای امنیتی مریوان و سنندج مسئول جان آرام غفوری بودە و باید فورا او را آزاد کنند.
40187800_2097226637207951_3171459776135561216_n.jpg

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: