مسیری که باید برای تمامی مقامات دیکتاتوری خامنه ابی طی شود!اسدالله اسدی تروریست به ۲۰ سال زندان محکوم شد

دادستان فدرال بلژیک از دادگاه خواست ۲۰ سال زندان برای اسدالله اسدی، دیپلمات سابق جمهوری اسلامی، در نظر بگیرد. اسدی متهم به «‌برنامه‌ریزی برای عملیات تروریستی» شده است.

دادستانی بلژیک همچنین از دادگاه خواست ۱۸ سال زندان برای نسیمه نعامی و امیر سعدونی و ۱۵ سال حبس برای مهرداد عارفانی به جرم هم‌دستی با اسدالله اسدی در طرح‌ریزی حمله تروریستی در نظر بگیرد و تابعیت بلژیکی آن‌ها را سلب کند.

اسدی، دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در وین است که به اتهام تلاش برای بمب‌گذاری در یکی از تجمع‌های سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی پاریس در تیرماه ۹۷ دستگیر شد. گفتنی است که وی در جلسه دادگاه محاکمه اش که قرار بود روز جمعه ۸ آذرماه برگزار شود حاضر نشد.

سلطان ماله کشی وارد میدان شد!

ظریف با اشاره به ترور فخری‌زاده، بر مسئولیت جامعه بین‌المللی برای جلوگیری از این اقدامات و محکومیت تروریسم دولتی تأکید و عنوان کرد: ایران همواره در خط مقدم مبارزه با تروریسم بوده است.

هنوز سه روز نیست که استاد دانشگاه استرالیایی رو با سه تروریست (عوامل بمب گذاری تایلند) مبادله کردند!!!!

هنوز ، همین جمعه دادگاه اسدالله اسدی ، دیپلمات تروریست در بلژیک بود که به دستور ظریف به دادگاه نرفت و بیست سال زندان گرفت.

محاکمه سران و مهره های جمهوری اسلامی در دادگاههای بین المللی مساله ای است که باید با اعمال فشار به دولتها، سازمانها و نهادهای بین المللی به روندی روتین برای محاکمه تک تک نیروهای جمهوری اسلامی در خارج از کشور تبدیل شود؛ نیروهایی که چند دهه است که نه تنها دستشان به خون مردم ایران آلوده است، بلکه حتی از دست اندرکاران اصلی تروریسم در سایر نقاط دنیا هستند.

آنچه که بایستی از دادگاه به جد درخواست کرد حکم بستن سفارتخانه های رژیم که لانه های جاسوسی و ترور هستند. همچنین حکم پیگرد خامنه ای؛ روحانی؛ ظریف و علوی وزیر اطلاعات و نامگذاری سپاه تروریستی پاسداران و وزارت اطلاعات است. این دادگاه محاکمه یک رژیم تروریستی است که سیاست اصلی اش سرکوب و ترور وگروگانگیری است. راه حل مقابله با این رزیم قاطعیت است نه مماشات.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: