♦️در پی تشدید برخوردهای سلیقه ای توسط فرمانده پادگان سروران ارتش در کرمانشاه مبنی بر تخلیه منازل سازمانی، امروز یکی از پرسنل ارتش اقدام به خودسوزی کرد که با حضور حاضران در محل از این اقدام جلوگیری شد.

🔊♦️به گزارش خبرنگار پیشروان کرماشان که در محل حاضر است، هر روز یک مینی بوس سرباز وظیفه به درب منزل یکی از پرسنل مراجعه کرده و ضمن بیرون کردن ساکنان آن، اقدام به بیرون انداختن وسایل منزل آنان می کنند.

♦️با توجه به اینکه کانال پیشروان کرماشان اخبار لحظه ای را گزارش میکند اما تاکنون هیچ مقام مسئولی پیگیری نکرده و هفت افسر دیگر همچنان در بازداشت بسر می‌برند.

👈علت بازداشت این هفت افسر، جلوگیری از آگاه کردن مقامات قضایی گزارش شده است.

🌐خبرنگار کرمانشاه
تمامی اسناد و مدارک خود را به دفتر مقام معظم رهبری و ریاست جمهوري ارسال خواهد کرد.
https://t.me/joinchat/AAAAAEKq1jjVwLjk26QyWQ

khabargar, [10.08.17 14:48]
✔️برخوردهاي سلیقه ای در پادگان سروران تشدید شد

♦️با درج خبر بازداشت هفت تن از افسران ارشد پادگان سروران ارتش در کرمانشاه تنها به اتهام دفاع از حقوق حقه ای که دستگاه قضایی نیز بر آن صحه گذاشته است، جناب سرهنگ ا_ش مجازات آنان را تشدید کرد.

🔊🌐بر اساس اخبار رسیده به کانال پیشروان کرماشان جناب سرهنگ ا_ش برخوردهای خود را به دلیل رسانه ای شدن این موضوع تشدید کرده و ضمن توبیخ کتبی افسرانی که در بازداشت بسر می‌برند، حقوق آنان را نیز تا اطلاع ثانوی مسدود نمود است.

👈 احتمالا این فرمانده محترم خود را فراتر از قانون دانسته و تصور میکند یک حکومت خودمختار است که حکم دستگاه قضایی را هم نادیده میگیرد.

🌐کانال پیشروان کرماشان اعلام میکند:
اگر این روند برخورد سلیقه ای ادامه یابد، تمامی اتفاقات انجام گرفته، نام حامی اصلی این فرمانده محترم را با جزییات کامل به قضاوت افکار عمومی خواهد گذاشت و جهت پیگیری به مقامات مسؤل « حتی وزیر محترم دفاع » انتقال خواهد داد.

🌐گروه پیشروان کرماشان از تمامی ظرفیت خود برای دفاع از اين افسران جان برکف ارتش جمهوری اسلامی ایران که تنها بخاطر دفاع از حق خود که دستگاه قضایی نیز آنرا تایید کرده و به صرف برخوردهای شخصی و سلیقه ای یک فرمانده مورد بی مهری و بی احترامی قرار گرفته اند، بهره خواهد گرفت و به آن فرمانده گرامی یادآور می شود:
👈دوره رضا خان بازی ها گذشته و ما در سايه نظام جمهوری اسلامی هستیم که بخاطر برقراری آن خونها داده ایم.

https://t.me/joinchat/AAAAAEKq1jjVwLjk26QyWQ

khabargar, [10.08.17 16:16]
چون خیلی از افسرای جوان خونه ندارن خونه هم که اجاره اش سنگینه و اینها تدبیری برای ایجاد منازله سازمانی جدید نداشتن دستورالعمل دادن که هر کسی بیشتر از ۵سال توی خونه ها هست باید بلند بشه و رفتن سر اغ مثلا سرهنگی که با ۳تا بچه و با این حقوقه کم تویه خونه سازمانی هست و در این سالها نتوانسته بیرون هم برایه خودش سرپناهی تهیه کنه وقتی این فشار رو وارد کردن طبعات اعتراضیش شده این مسائل كه حالا در حال دامن گستردن است و نارضايتي در بين پرسنل ارتش رو به افزايش و در گيري داخلي بين افسران جوان و فرماندهان قديمي در حال گسترش است .

ارتشیان از دیدن این همه نابرابری که بین انها وسپاهی ها ست به خشم امده اند. بسیاری از ارتشیان در موتورخانه های پادگان ها و خانه های سازمانی زندگی می کنند. و بسیاری در حاشیه ها فقیر نشین. این بی عدالتی ها بسیاری از ارتشیان محروم را به سوی جنبش عیاران رانده است.آنها رسما به کمپین معیشت پیوسته اند وخواهان اجرایی شدن در خواست کمپین معیشت هستند.

های پاک سمک عیار

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: