مقاله سیدهاشم خواستار نماینده ی معلمان آزاده ی ایران در مورد پایداری و ایستادگی معلمان در مقابل نظام آخوندی 25 اردیبهشت 98

♦️معلمان اگر قبلا برای یک کلاس 30 نفره به مدرسه می رفتند اکنون برای کلاس هشتاد ملیونی به زندان می روند تا به ملت ایران درس مقاومت و ازادگی بدهند که میشود در مقابل دیکتاتور و استبداد ایستاد

🔴 «ما معلمان زندانی نه تنها زندان را مدرسه ،که ایران را مدرسه میکنیم تا با مقاومتمان در زندان به ملت قهرمان ایران ، درس مقاومت و ازادی بدهیم»

در اردیبهشت سال 1397 که نیروهای امنیتی به خانه ام هجوم اوردند و موبایل و کامپیوتر را با خود بردند (5 شماره ی موبایل خود ، همسر ، فرزند و نوه ام هنوز مسدود است و لوازم را بعد از ۸ ماه برگرداندند.) به کمک دوستان اعلام کردم که از گروه تلگرامیم خارج شوند چون تلگرامم کامل در کنترل اطلاعات است.اما نه تنها دوستان ازگروه خارج نمیشدند که پست های بسیار تندی بر علیه حکومت اخوندی میگذاشتند. یکی از این پست ها که هیچ وقت فراموش نمی کنم پست اقای محمد علی زحمتکش معلم از شیراز است که نوشته بود ما برای بازی پوکر به این جا نیامده ایم، امده ایم که پایه های استبداد را به لرزه در بیاوریم. با همسرم مشغول خواندن بودم که اشک در چشمانم جمع شد ، خودم را کنترل کردم که جلو همسرم از شجاعت این معلم گریه نکنم. باز سال گذشته بعد از انکه اقای زحمتکش با وثیقه از زندان آزاد شد به او تلفن زدم . گفت بازجو به من گفته خواستار با سر پل مجاهدین در ارتباط است، تو چرا ادمین گروهش بوده ای؟به بازجو گفتم الان هم اگر ازاد شوم و خواستار از من بخواهد، ادمین گروهش میشوم

ملت قهرمان ایران ، همکاران فرهنگی!
از من سنی گذشته و دنبال مرید و شهرت و مقام و … نیستم. تنها پیرو این شعر مولانا هستم: « باران که شدی مپرس این خانه ی کیست – سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست » آزادی برای دشمنان ومخالفان و منتقدان یک حکومت ، باید برقرار باشد در غیر اینصورت حکومت جمهوری اسلامی و یاحکومت شاهنشاهی میشود.
جمهوری اسلامی حکومت نا مشروع و غیر قانونی و تروریست است .چون بر اساس یک انتخابات ازاد در قدرت نیست . نامشروع و غیر قانونی است و اگربه هر ایرانی بگویید 10 نفر را که این حکومت ترور کرده نام ببرد فورا نام میبرد.

آهای حاکمان اخوند!
در 12 اردیبهشت98 یعنی کمتر از دو هفته قبل در همین شهر مشهد ، پایتخت معنوی و شهر رهبر جمهوری اسلامی ایران ، میدانید معلمان بر علیه شما چی شعار می دادند؟ شعار می دادند: دشمن ما داخلیه دروغ میگن خارجیه -یک اختلاس کم بشه مشکل ما حل میشه – دشمن ما همینجاست دروغ میگن امریکاست – درد ما درد شماست مردم به ما ملحق شوید – کارگر، دانشجو، معلم اتحاداتحاد. میدانید این شعارها چی معنی میدهد؟یعنی خورشید ازادی بزودی میهن ما ایران را درخشان و نورانی خواهد کرد.
کدام حکومت آزاد و دموکراتیک است که بخاطر فعالیت صنفی حتی یک معلم را در زندان داشته باشد؟ ولی جمهوری اسلامی ایران خانمها و اقایان 1 هاله صفرزاده 2 محمدعلی زحمتکش 3 یاسرامینی آذر 4ناجی سواری 5ماهر دسومی 6علی عبیداوی 7 عطائ الله احسنی 8 اسماعیل عبدی 9 محمود بهشتی لنگرودی 10 محمد حبیبی 11عبدالرضا قنبری 12روح الله مردانی 13 دکتر فرهاد میثمی 14 مهدی فراهی شاندیز 15 ارژنگ داوودی و…را در زندان دارد.

درود بر شما معلمان، درود بر مقاومت شما که نه تنها افتخار بشریت که افتخار ملت ایران و بخصوص افتخار جامعه ی فرهنگیان ایران هستید.ما معلمان زندانی نه تنها زندان که ایران را مدرسه ی عشق میکنیم، عشق به ازادی و ترقی و پیشرفت ملت ایران که در سایه ی آزادی به همه چیز خواهد رسید.
معلمان اگر قبلا برای یک کلاس 30 نفره به مدرسه می رفتند .اکنون برای کلاس هشتاد ملیونی به زندان می روند تا به ملت ایران درس مقاومت و ازادگی بدهند که میشود در مقابل دیکتاتور و استبداد ایستاد.
معلمان به زندان می روند تا به ملت ایران درس دهند که دیکتاتورها تنها با رعب و وحشت میتوانند حکومت کنند ، اگر فضای رعب و وحشت شکسته شود که شکسته شده ، مردم برای گرفتن حقشان که همان آزادی و دموکراسی باشد وارد صحنه شده و در اینصورت استبداد ناچارعقب نشینی میکند.

ملت قهرمان ایران ، همکاران فرهنگی عزیز!
تاریخ ایران از صفحات زرین و ننگین نوشته شده ونوشته خواهد شد. برگ های زرین تاریخ از ان شما و برگ های ننگین تاریخ از استبدادیون حاکم است.زندان برای شما عزت و سربلندی و برای اخوندهای حاکم ذلت و خواری می اورد.
بنابر این، محکم و شفاف و روشن در مقابل استبداد حاکم بایستید وبسیار شفاف از حقوق ملت، که ازادی و دموکراسی باشد دفاع کنید تا خواسته ی بر حق مردم که همان ازادی و دموکراسی باشد در میان مردم کوچه و بازار مطرح و به یک شعار ملی تبدیل شود.

در پایان درود می فرستم به شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران و تشکر میکنم از انها که در سال تحصیلی 97-98 تا کنون برای گرفتن حق از ظالمان ، 4 اعتصاب سراسری راه انداختند. اگرچه در این راه هزینه های بسیار داده اند که نمیشود در این مقاله ی کوتاه از تمام آن هزینه ها و افراد همچون اقای رمضان زاده از بجنورد که چندین بار دستگیر شده و یا آقای حمیدرضا جعفری از چناران و همینطور از امثال آقای کمال جعفری استاد بازنشسته ی دانشگاه مشهد که به ۱۳ سال زندان محکوم شده اند نام برد.معلم معلم است چه در دانشگاه برای جوانان درس بدهد و چه برای بچه ها و نوجوانان درس بدهد.
معلمان درس تاریخ ، در کلاس های درس ، در حکومت آزاد ایران با غرور و سر بلندی، تاریخ ایران را به شاگردانشان، درس خواهند داد که معلمان نقش بسیار سازنده و بزرگی در رساندن ملت ایران به آزادی و دموکراسی داشته اند.

✍️ ایران مشهد سیدهاشم خواستار نماینده ی معلمان آزاده ی ایران 25 اردیبهشت 98

photoمعلمان --هاشم.jpg

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: