ممانعت ازمرخصی مهدی فراحی شاندیز, زندانی سیاسی محبوس در زندان مرکزی کرج با وجود ابتلا وی به بیماری قلبی و « سکته وهمچنین شرایط خطرناک زندان به دلیل ویروس کرونا »

مهدی فراحی شاندیز, با توجه به بیماری قلبی « سکته » که در تابستان سال ۱۳۹۸ به آن مبتلا شد همچنان از داروهای قلبی استفاده می کند و علیرغم این موارد نیاز به اعزام به مرخصی دارد اما مسئولان زندان مرکز کرج از اعزام وی به مرخصی سر باز می زنند و این در حالی است که مهدی فراحی شاندیز از سال ۱۳۹۰ که بازداشت شده به مرخصی اعزام نشده است.

مهدی فراحی شاندیز, زندانی سیاسی محبوس در سالن ۶ اندرزگاه ۲ زندان مرکزی کرج در حال سپری کردن دوران محکومیت حبس تعزیری خود از بابت اتهام توهین به رهبری می باشد. این زندانی سیاسی از تاریخ ۱۲ دی ماه سال ۱۳۹۰ در پی بازداشت از سوی نیروهای امنیتی به اتهام توهین به رهبری تحت بازجوئی قرار گرفت و از آن زمان تا به امروز با احتساب پرونده بازداشت وی در سال ۱۳۸۸, مهدی فراحی شاندیز دارای چندین فقره محکومیت حبس تعزیری با اتهام “توهین به رهبری” می باشد. طرح این اتهامات به این زندانی سیاسی از بابت تکرار جرائم در طی تحمل دوران حبس در زندانهای اوین, زندان رجائی شهر کرج و همچنین زندان مرکزی کرج بوده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: