ممنوعیت مجدد ملاقات حضوری آتنا دائمی با خانواده این بار از طرف وزارت اطلاعات

گزارش

پدر آتنا دائمی زندانی سیاسی خبر از ممنوعیت مجدد ملاقات حضوری آتنا با خانواده‌اش داده. حسین دائمی در اینستاگرامش نوشته:

«امروز صبح زود از خونه به سمت زندان اوین راه افتادم رفتم دادیاری تا شاید بتوانم هم موضوع ممنوع ملاقاتی آتنا رو جویا بشوم و هم اینکه بتونم امروز ملاقات حضوری بگیرم چونکه خیلی دلتنگ دخترم آتنا عزیزم شده بودم ، ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشت و دوباره مارو ممنوع ملاقات کردن مجبور شدیم دوباره از پُشت شیشه کثیف کابین زندان دخترم رو ببینم، حال سئوال اینجاست چرا ممنوع ملاقات؟

از آنجایی که بعد از پرونده سازی که برای آتنا صورت گرفت ومُنجر به حکم جدید برای آتنا گردید وبخاطر اذیت وآزار دادن آتنا وخانواده تا شش ماه به دستور رئیس قبلی زندان اوین چهارمحالی ممنوع ملاقات بودیم وبعداز شش ماه دوجلسه توسط رئیس جدید زندان اوین به ما ملاقات حضوری دادن امروز متوجه شدم که آن دوجلسه هم اشتباه سیستمی بوده در مجموع از اول بازداشت آتنا تاکنون چندین چند بار ممنوع ملاقات بودیم چه توسط اطلاعات سپاه، چه بدستور رئیس زندان و دادیار ناظر بر زندانها واین اواخر هم به دستور وزارت اطلاعات ممنوع ملاقات شدیم درحالی که پرونده آتنا از اول دست اطلاعات سپاه و باز پُرس سپاه بوده.

حال چگونه می‌شود که وزارت اطلاعات دستور ممنوع ملاقات صادر کرده واز تعدادی از دستگیر شده های جدیدی که وارد بند نسوان شده اند از آنها خواسته شده تا تعهد بدهند که با آتنا دائمی به هیچ وجه هم کلام نشوند ودوربر آتنا نروند، باممنوع ملاقات کردن آتنا جُز اذیت وآزاررسوندن به خوده آتنا وخانواده چه سودی برای وزارت اطلاعات دارد ؟ متاسفانه هر وقت پیگیری کردیم تنها جوابی که دریافت کردیم این بوده آتنا قانون شکنی کرده ، آتنا هم میگه حق خواهی در اینجا میشود قانون شکنی»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
بشنوید: مادر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی در یک پیام صوتی، خطاب به علی خامنه‌ای

شیر زن ، مادر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی در یک پیام صوتی که به ایران اینترنشنال ارسال شده، خطاب به علی خامنه‌ای گفت اگر فرزندش را آزاد نکند، او را رها نخواهد کرد. محمد نوری‌زاد از منتقدان علی خامنه‌ای و یکی از امضاکنندگان بیانیه درخواست استعفای خامنه‌ای است.  

نامه های وارده
اقدام به خودکشی مریم ابراهیم وند، نویسنده و کارگردان سینما در زندان اوین

مریم ابراهیم وند، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما که از تیرماه ۹۷ به صورت بلاتکلیف در بند زنان زندان اوین در بازداشت بسر می‌برد. شب جمعه ۲۸ شهریورماه با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرد و به بیمارستان لقمان تهران منتقل شد. خانم ابراهیم وند در تاریخ ۲ شهریورماه امسال …

زندانیان
احضار #یاسمین_حنیفه_طباطبائی، فعال سیاسی برای تحمل حبس تعزیری

دوشنبه ۲۴ شهریور ماه ۱۳۹۹، یاسمین حنیفه طباطبائی، فعال سیاسی و از اعضای جبهه دموکراتیک ایران، با دریافت پیامکی از ارسال ابلاغیه برای حضور در شعبه ۱ اجرای احکام کیفری دادسرای امنیت تهران به ریاست محمدمهدی براعه و تحمل حبس تعزیری خود به اتهام “فعالیت تبلیغی علیه نظام” مطلع شد. …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: