منصوراسانلوكارگرسنديكاليست ١ اسفند ١٣٩٨ خورشيدي : وكالت خودمان را به يك كميته داوطلبانه از وكلاي ايراني عملگرا بدهيم، تا کشتار و جنایات آبان ۹۸را به عنوان پرونده جنايات عليه بشريت به پيش ببرند

ما (جنبش ستمديدگان دادخواه ايران، حزب براندازان ايران، حزب ايرانارشيست، اتحاد دموكراسي خواهان ايران، شبكه ايرانياران، همبستگي ملي ايرانيان در وين، كميته پشتيباني از درخواستهاي ١٤ امضا، كميته مستقل پشتيبان شوراي مديريت گذار، كارگروه كارگران، مزدبگيران و فرودستان شوراي مديريت گذار، شبكه ايرانياران ) در برنامه هاي مشترك تلويزيوني وبسياري از بيانيه ها و نوشتار هاي خود اعلام كرده بوديم كه آمار كشتار آبان بيش ٦ هزار آزاديخواه و دادخواه بوده است. ما خواهان ثبت اين جنايات جديد در ادامه تشكيل پرونده جنايت عليه بشريت رژيم اسلامي شده بوديم. حالا پزشكي قانوني رژيم اقراربه نگهداري و داشتن جسد هاي بيش از ٤٨١١ ايراني جانبخش راه آزادي از قيام آبان خونين تا امروز كرده است. پزشكي قانوني اعلام كرده است كه نگهداري طولاني تر اين كشتارشدگان بدستور خامنهي و لاريجاني،روحاني و رييسي را ندارد.
(بر اساس سند منتشر شده در فضای مجازی، دکتر عباس مسجدی آرانی رئیس پزشکی قانونی، طی نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه رژیم، ابراهیم رئیسی، مشکل نگهداری ۴۸۱۱جسد کشته شدگان در قیام آبانماه که بدلیل سه برابر شدن قیمت بنزین صورت گرفت را مطرح کرده است. که سند آن در پی آورده شده است.)

روحانی در نشست خبری روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه گفت: آمار تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان‌ماه دست پزشکی قانونی است و طبق صلاحدید خودشان منتشر می‌کنند.
در ادامه وی با شیادی تمام گفت؛ در این حادثه رسانه‌های خارجی اغراق زیادی کردند، ارقام اعلام شده توسط رسانه‌های خارجی نادرست است.

این که چند نفر کشته شدند این آمار در اختیار پزشکی قانونی کشور است، آنها می توانند اعلام کنند.
آمار واقعی که به ما اعلام شده با آماری که در رسانه‌های خارجی اعلام شده بسیار فاصله دارد.
پاسخ پزشکی قانونی به روحانی: وظیفه‌ای برای اعلام عمومی آمار کشته‌شدگان اعتراض‌های آبان نداریم.

رئیس سازمان پزشکی قانونی ایران به سخنان روحانی در مورد آمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه ۹۸ واکنش نشان داده و گفته است این سازمان ‘هیچ وظیفه‌ای’ برای اعلام عمومی این آمار ندارد و دولت باید این آمار را اعلام کند.

بیش از دو ماه از اعتراضات آبان‌ماه در ایران می‌گذرد و هنوز شمار افرادی که در جریان اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین کشته و یا بازداشت‌ شدند مشخص نیست.

این سندی که در فضای مجازی منتشر شده و دست به دست می‌شود! نامه رئیس پزشک قانونی به رئیس قوه قضائیه مبنی بر اینکه عدد کشته‌شدگان قیام آبان ماه ۴۸۱۱ نفر می‌باشد در١٤ و سردخانه‌های مناسب اجساد نیز برای اجازه کامل به مدت سه ماه را پذیرفته بودند و در حال حاضر این سردخانه‌ها ظرفیت پذیرش اجساد را ندارند.

ضمن اینکه طبق مصوبه شورای عالی امنیت ملی کشور مجاز به تحویل اجساد به خانواده‌هایشان نیستیم.
در ادامه نامه آورده شده؛ طبق نامه ارسالی از شورای عالی امنیت ملی جهت هماهنگی امور اجساد اعتشاشگران با سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و نامه این سازمان مبنی بر صدور گواهی فوت بعلت خفگی، وارد آمدن جسم سخت به جمجمه، ضربات متعدد چاقو در نزاع دست جمعی، سقوط از ارتفاع و برق گرفتگی، که این موارد باعث اعتراض شدید خانواده‌های جانباختگان و بستگان شده است.

نامه رسمي آنها لو رفته و منتشر شده است.

ما به سهم خود از شوراها و اتحاد هاي بزرگتر مختلف برانداز آزاديخواه و دموكراسي خواه ايرانيان ، همچون شوراي مديريت گذار از جمهوري اسلامي ، شوراي دموكراسي خواهان ايران، شوراي ملي مقاومت ايران، و گروه هايي كه خودشان را هوادار پادشاهي پارلماني و (شاهزاده رضا پهلوي مي دانند)همچون حزب مشروطه ايران ليبرال-دموكرات، شخص شاهزاده رضا پهلوي، سكولار دموكرات ها، احزاب چپ و كارگري برانداز ، جبهه متحد جمهوري دوم( حزب ايران آباد و متحدانش) شبكه هاي اينترنتي آزاديخواه و همه سازمان هاي ايراني مدافع حقوق بشر در جهان همچون، بنياد برومند و كانون مدافعان حقوق بشر ايران، تمامي زندانيان سياسي وخانواده هاي بازماندگان و ياران و دادخواهان كشتار هاي رژيم اسلامي از٢٢ بهمن(مثل مادران دادخواه-مادران پارك لاله- مادران و خانواده هاي كشتارشدگان دهه شصت)ايرج مصداقي و يارانش و ديگر ايرانيان دموكراسي و آزاديخواه، اعضاي ايراني سنديكاليستهاي كارگري و كارفرمايي آزاديخواه جهان مي خواهيم كه با تكيه به سند موجود كنوني، بصورت مشترك، جداگانه و يا حلقه هاي نزديك به هم از رژيم اسلامي بدليل جنايت سازمان يافته و پنهان كردن سيستماتيك اسامي كشته شدگان ، دستگير شدگان و زخمي هاي اين جنايات رژيم اسلامي، عليه آن به كميسيون حقوق بشر سازمان ملل و دبير كل سازمان ملل شكايت ببريم.

در اين راه وكالت خودمان را به عنوان نمايندگان بخشي از مردم ايران به يك كميته داوطلبانه از وكلاي ايراني عملگرا همچون دكتر كاوه موسوي وشباهنگ و همكارانمان بدهيم، تا اين پرونده جنايات عليه بشريت را با پشتيباني همه ما سازمان ها وگروه ها ي موافق اجراي اين پروژه اتحاد آفرين به پيش ببرند و همه ما نهاد ها، سازمان ها و اشخاص مدافع اين پروژه براندازي جهاني رژيم، با همكاري در اين يك پرونده مشترك ، زمينه شناخت بيشتر را در يك پروژه اجرايي از همديگر بدست بياوريم. گام به گام به تشكيل كنگره بزرگ ايرانيان آزاديخواه، دادخواه، دموكراسي خواه از تمام طبقات ، اقشار، تيره وتبار هاي ايراني زودتر نزديك شويم. پيشبرد اين پروژه مشترك مي تواند همه براندازان دموكراسي خواه را به همديگر نزديك كند، و رقابت بيهوده و دروغيني را كه رژيم اسلامي و گوادالوپيستهاي جهاني پشتيبان آن، در بين گروه هاي ايراني مخالف رژيم آفريده اند را كمتر كند. در مسير مشترك همكاري براي جهاني كردن پرونده جنايت عليه بشريت رژيم اسلامي، مخالفت ها، سو تفاهم ها و دشمني ها مي تواند به رقابت سازمان يافته و سالم و سپس به رفاقت هاي انساني بين همه ما ايرانيان ستمديده دادخواه منجر شود.
اميدوارم كه شما ايرانيان ستمديده و دادخواه به اين گفتگو و سپس حركت جهاني اتحاد آفرين بپيونديد. و باب گفتگو در باره اين همكاري و چگونگي اجرايي كردن آن گشوده شود.
با مهر و احترام
منصوراسانلوكارگرسنديكاليست ١ اسفند ١٣٩٨ خورشيدي
@khabargar

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: