منصور اسانلو: برای جلوگیری از نابودی ایران باید هر چه در توان داریم هزینه کنیم

منصور اسانلو: برای جلوگیری از نابودی ایران باید هر چه در توان داریم هزینه کنیم

منصور اسانلو، فعال شناحته شده کارگری نیز در تطاهرات علیه روحانی حضور داشت، و به پرسش‌ خبرنگار کیهان لندن پاسخ داد.

-آیا حضور شما در این تظاهرات جنبه فردی دارد؟ و انگیزه شما از حضور در این تظاهرات چیست؟

-به نوعی هم فردی است و هم کاملا جمعی. من تجربه‌های زیادی در ایران دارم به خاطر حجم وحشتناک سرکوبگری، کشتار مردم، نابود کردن حقوق کارگران، از بین رفتن کشور، از بین رفتن منابع طبیعی، از بین رفتن فرهنگ مردم، تا جایی که مادران نطفه‌ها را در شکم‌شان می‌فروشند، قرنیه چشم می‌فروشند، مواردی که قبلا وجود نداشت. این حکومت از دید من چنان فاسد و وحشتناک است که حضورش هر چقدر بیشتر ادامه پیدا کند، نه فقط نابودی انسان، بلکه نابودی جغرافیای میهن من است، نابودی کل منطقه و به نوعی جهان است.

با استفاده از امکانات وسیع مالی و اقتصادی که در ایران، به واسطه فروش نفت وجود دارد، رژیم توانسته به جای اینکه به جامعه این سودها و امکانات را برگرداند، همه اینها را خرج هزینه‌های نظامی کند  و نیروی نظامی به نقاط مختلف خاورمیانه فرستاده‌اند.

ادامه این حکومت مساوی است با نابودی همه چیز.از ادامه این حکومت، و آن چیزی که من شخصا حس کردم در زندگیم، در کشتن برادرم، در شکنجه دادن خودم، پلیدی‌هایی که در زندان دیدم، در جامعه دیدم، در محل کار دیدم، این است که این حکومت به طور سیستماتیک، انسانیت، مروت، و هستی را مورد خطر قرار داده است.mansour-osamlou

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.