منصور اسانلو :سحر خدایاری دستگیرو شکنجه شد، خودسوزی کرد و جان باخت. هیچکس نپرسید در دوران بازداشت، حکومت اسلامی چه بلایی بر سرش آورد که خودسوزی کرد؟

سحر که بخاطر فوتبال دوستی اش، دستگیرو شکنجه شد، خودسوزی کرد و جان باخت. هوادار تیم تاج یا استقلال حکومتی بود. هیچکس نپرسید در دوران بازداشت، حکومت اسلامی چه بلایی بر سرش آورد که خودسوزی کرد؟ برای به خاک سپاری اش حکومتیان اجازه حضور خانواده اش را هم ندادند. حتا نگذاشتند پزشکی قانونی اندام او را بررسی کنند، تا معلوم شود در دوران بازداشت چه بلایی بر سرش آوردند. بی سر و صدا او را زیر خاک میکنند. حالا این فوتبالیست ها و هواداران فوتبال چه می کنند؟ هواداران فریب خورده ی تیم حکومتی استقلال و دیگر تیم های فوتبال ، برای یاد سحر و همراهی با یک هوادار مثل خودشان، آیا حاضريد تمام استاديوم ها را تبديل به مركز اعتراض عليه حكومت ضد زن -ضدبشر جمهوري اسلامي كنيم؟ مسابقات فوتبال را تحریم کنيم؟ فوتبال دوست‌ها برای احترام به یاد ملیونها سحر آماده اند استادیوم ها را محاصره کنند و همانجا بنشینند و به درون استادیوم ها نروند، تا حکومت تعهد به حضور با فر
و شکوه دختران و زنان ایرانی را درهمه ی استادیوم ها اعلام کند؟ از همه ی زنان ورزشکار و ورزشکار ایرانی عذر خواهی کند؟ دستگير كنندگان و شكنجه گران سحر را معرفي و محاكمه علني كند! آیا این فوتبالیست ها که با پول و توجه مردم تبدیل به ملیاردر های بی خودی شده اند، حاضرند، دیگر در هیچ بازی شرکت نکنند، تا حکومت حقوق برابر زنان را رعایت کند. ما مردم برای جلوگیری از این اتفاقات وحشتناک آیا حاضر هستیم، چکار کنیم؟ تا کی زیر بار ستم می خواهیم زندگی کنیم؟ بیایید در کنار هم کاری کنیم . بیایید نگذاریم خون سحر پایمال شود. بیایید دیدار بازی های فوتبال را با حضور اعتراضي در ورزشگاه ها، تعطیل کنیم. بياييد همه جا را با عکس های قبل از سوختگی و بعد از سوختگی سحر بپوشانیم.مرگ سحر همین جا جلوی چشم ماست، چرا برای پیکار علیه ستم کاران اسلامي ، ۱۴۰۰پیش دنده عقب میرویم!!؟ بیایید برای پایمال نشدن خون سحر کاری کنیم. بياييد براي آزادي خودمان و ايران گرامي مان كاري كنيم. به ستمديدگان دادخواه، به ايرانارشيست ها و ديگر آزادي خواهان بپيونديم و تمام ايران را با فرياد نه به جمهوري اسلامي و آري به حكومت دموكراتيك و انسانگرا پركنيم.
منصور اسانلو – كارگر سنديكاليست.

https://t.me/khabargar

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: