منوچهر بختیاری: قبر پویا را تخریب کرده‌اند

ویدیو ها

‍ منوچهر بختیاری، پدر جاویدنام پویا بختیاری با انتشار پیامی تصویری از شکستن سنگ مزار فرزندش و تخریب آن نخل توسط نیروهای وابسته به حکومت خبر داد.

وی گفت:

پیام دادخواهی ما حاکمیت را ترسانده، آنها نگران هستند، باید هم باشند.
ترسشان را دیروز با بی‌حرمتی به پویا تایید کردند.
دیروز به مزار پویای من رفتند و با بی‌حرمتی به او و برای تحریک احساسات مادر، خواهر و خانواده وارد عمل شدند؛
عمل به تخریب، سرکوب و تهدید آن‌هم بر مزار پویا.
چقدر این حاکمیت النصر به الرعب، پست است.
امروز نوبت بی‌حرمتی به پویا بود تا روزهای بعدی دیگر خانواده‌های داغدیده را تهدید کند.
غافل از اینکه پیام دادخواهی ما ملی خواهد شد چرا که رنگ همبستگی ما به علت خون ریخته شده فرزندانمان قویتر از تیغ سرکوب و تهدید انان است.
مگر شیرزن ایران گوهر عشقی مادر داغدیده ستار بهشتی را تهدید نکردند؟ و چه شجاعانه ایستاده است. مگر پیام دادخواهی حامد اسماعیلیون داغدیده‌ای که همسر و فرزندش را کشتند، با تخریب و تهدید پاسخ ندادند؟ مگر خانواده سحر خدایاری همان دختر آبی را به حبس و سرکوب تهدید نکردند؟ و چه فداکارانه ایستاده است.
مگر خانواده کشته‌شدگان دی‌ماه ۹۶ و آبان‌ماه ۹۸ را به حبس و مرگ تهدید نکردند؟
این جماعت از مزار پویاها هم هراسانند. می‌ترسند. از شما میترسند. از طنین‌انداز شدن صدای دادخواهی عشقی‌ها، اسماعیلیون‌ها، خدایاری‌ها، از همه ما، از من، از شما، از ما می‌ترسند.
آنها از رساتر شدن پیام دادخواهی ما می‌ترسند… .
حاکمیتی که سیاستش وحشت است، خود وحشت زده است. در مقابل، من به جز #دادخواهی خون پویا چیزی نمی‌خواهم. پیام من، شما، ما دادخواهیست. استدعا می‌کنم هر کدامتان یک رسانه شوید و این پیام مرا به گوش دیگران هم برسانید… .
می‌خواهم که دادخواه خون عزیزانتان باشید.؛ دادخواه ایرانیان آزاده، دادخواه ایران.
پاینده ایران!

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بهنام محجوبی درویش زندانی: اینها قصد کشتن مرا دارند، من اجازه نمی دهم

بهنام محجوبی: اینها قصد کشتن مرا دارند، من اجازه نمی دهم، دست به اعتصاب غذا میزنم تا بمیرم! «بهنام محجوبی»، درویش زندانی، در فایلی صوتی از شکنجه‌ شدن خود و وضعیت غیرانسانی در بیمارستان روانپزشکی امین آباد خبر داد: «من را به شکل صلیب به تخت بستند. آمپول و قرص …

خبر
🔴نامه‌ی شماری از نویسندگان به انجمن جهانی قلم؛ آزادی فوری نویسندگان و روزنامه‌نویسان در بند را بخواهید

تعدادی از اساتید دانشگاه و نویسندگان سرشناس ایرانی با امضای نامه ای مشترک خطاب سرگشاده به انجمن جهانی قلم و سازمان های مدافع حقوق بشر با اشاره به بازداشت بکتاش آبتین، کیوان باژن و رضا خندان مهابادی، اعضای کانون نویسندگان و نیز خبرنگار و پژوهشگر جامعه‌شناسی، خسرو صادقی بروجنی از …

خبر
نامه انتقادی دکتر ناصر فهیمی زندانی سیاسی به عملکرد رژیم و قوه قضاییه در حق زندانیان

ناصر فهیمی پزشک کرد زبان زندانی سیاسی عقیدتی محبوس در زندان تهران بزرگ طی بیانیه ای نسبت به اقدامات خصمانه رژیم دیکتاتور اخوندی با همکاری قوه قضاییه بر علیه زندانیان،معترضان و عدالت خواهان، بیان نمود: قوه قضاییه به عنوان یک بخش اصلی از دستگاه رژیم تروریست ایران،با اقداماتی ازجمله، برگذاری …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: