منوچهر بختیاری پدر زنده یاد پویا بختیاری در کیش توسط وزارت اطلاعات بازداشت شد

ویدیو ها

روز دوشنبه ۲۳ تیر ماه ۹۹ مزدوران وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ، سرور منوچهر بختیاری پدر دادخواه رزمنده آزادیخواه ایران ، پویا بختیاری را در ساعت هفت شب در فرودگاه کیش بازداشت کردند

 

منوچهر بختیاری پدر شجاع و دلیر پویا بختیاری «شهید راه آزادی میهن» در فراخوانی به مردم ایران در ارتباط با خیانت اخیر رژیم وطن فروش وضدبشر ولایت فقیه می گوید:

در این زمان بر هر دادخواه و ایرانی واجب است که در مقابل این خیانت به پاخیزد و به رژیم ضد ایران و ایرانی اجازه ندهد خاک و منابع و منافع ملت ایران را به چین واگذار کند.

دادخواهی منافع ملی و خاک وطن ؛

بنام ایزد پاک ، بنام ملت ایران و ایران
من منوچهر بختیاری دادخواه پویا و‌ پویا ها ، سارو و‌ سار‌وها و صدها هزار مردم ستمدیده ، در اینجا بعنوان یک‌ایرانی ، یک دادخواه منافع ملی ایران صحبت می‌کنم.

خون پویا و‌ پویاها بیهوده برزمین نریخت، بله در زمان جنگ خانمانسوز ایران با عراق که رژیم و صدور انقلاب مسبب آن شد، صدها هزار خون سربازان دلیر، فرزندان ایران بر خاک ایران نقش بست، از همان سال خون‌ها برای وطن و خاک ایران برزمین ریخت. خون‌هایی که برای حفظ خاک وطن، حفظ منافع ملی ، حفظ منافع ملت ایران و ارزش‌های انسانی برزمین ریخته شد نباید به هدر رود.

اینبار دشمن خاک وطن، دشمن ملت ایران، دشمن منافع ملی ایران، رژیم فاسد، خائن و وطن فروشی است که در زمان ذلت و درماندگی مشغول دست زدن به بزرگ‌ترین خیانت قرن است.

در این زمان بر هر دادخواه و ایرانی واجب است که در مقابل این خیانت به پاخیزد و به رژیم ضد ایران و ایرانی اجازه ندهد خاک و منابع و منافع ملت ایران را به چین واگذار کند. دریای کاسپین را به دشمن بالای سر تقدیم کردند، خاک و آب ایران را به کشورهای همسایه فروختند و حال دست به بزرگ‌ترین خیانت قرن زده اند.

قرارداد رژیم جمهوری اسلامی با کشور چین، قرارداد خیانت است. تا به امضا دشمنان من و شما و ایران نرسیده در مقابل آن بایستید . خونهای که برای وطن ریخته شد را نگذارید به هدر رود.

جانبازان، جانباختگان، ارتشیان، سربازان، سپاهیان، مردم ایران تا دیر نشده دادخواه منافع ملی و منابع سرشار وطن باشیم. با فریاد دادخواهی، دادخواه وطن، دادخواه منافع ملی جلوی این خیانت را بگیرید، نگذارید این امضا ننگین پاره ای از وجود ایران را از بدن جدا کند .

اگر امروز فریاد دادخواهی وطن را بلند نکنید فردا دیر خواهد بود. دادخواه نسل های آینده ایران و تاریخ باشید. در کوچه و‌بازار، در شهر و دیار، در پشت بام‌ها، در خیابان‌ها و شهرها و دهات فریاد بزنید :
دادخواه وطن ام،
دادخواه منافع ملی ام،
دادخواه خاک وطن ام،
دادخواه ام ، دادخواه.
ننگ بر‌خائن ، ننگ بر وطن فروش

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی به دادسرای راسک احضار شد

ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی تبعیدی در شهرستان راسک واقع در استان سیستان و بلوچستان طی احضاریه ای به بیدادسرای عمومی وضد انقلاب این شهرستان احضار شد. در این ابلاغیه از وی خواسته شده است که طی مدت ۵ روز جهت دفاع از اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در بیدادسرای راسک …

خبر
پیام سهیلا حجاب زندانی سیاسی شجاع از درون زندان وپیوستن وحمایت وی از #پیمان نوین رضا پهلوی

  سهیلا حجاب وکیل دادگستری و زندانی سیاسی آزادی خواه از درون زندان خطاب به مردم: اعتصابات و اعتراضات را به خیابانها بیاورید و به رهبران جهان بفهمانید که این حکومت شیطانی را نمی خواهید. دست تمامی احزاب و گروههای مخالف رژیم جمهوری اسلامی را می فشارم و از آنها …

خبر
پرونده سازی و تفهیم اتهام جدید به رضا محمد حسینی، زندانی سیاسی

رضا محمدحسینی، زندانی سیاسی که دوران محکومیت ۷ ساله خود را در زندان رجایی شهر کرج سپری می‌کند، با دو پرونده جدید مواجه شده است. جلسه رسیدگی به اتهام مطروحه علیه آقای محمدحسینی در پرونده‌ای که اخیرا برای او گشوده شده، روز یکشنبه ۶ مهر در شعبه ۳ دادسرای اوین …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: