مهرداد زارعی پدر آراد زارعی از جانباختگان هواپیمای اوکراینی ،بیش از آغاز کنفرانس مطبوعاتی که روز گذشته در کانادا تشکیل شده بود در خصوص در خواست قرار دادن نام سپاه در فهرست گروهای تروریستی کانادا گفت: ما جمع شده ایم برای دادخواهی برای حمایت از خانواده های که در زندان های حکومت ،زندانی هستند به جرم‌دادخواهی.

مهرزاد زارعی، پدر آراد زارعی از جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی، با پای پیاده در سفری چند روزه به پایتخت کانادا می‌رود تا نامه اعتراض خود درباره این پرونده را شخصا به نخست‌وزیر کانادا بدهد

مهرزاد زارعی، به نمایندگی از خانواده‌ها جان‌باختگان پرواز ps752 با در دست داشتن عکس مادران دادخواه، راهپیمایی خود را از آرامگاه پسرش آراد در تورنتو به سمت دفتر نخست‌وزیری کانادا در اتاوا شروع کرده است.

این راهپیمایی در مسافتی ۲۰۰ کیلومتری از دو روز پیش (دهم آگوست) با همراهی دیگر خانواده‌های جان‌باختگان آغاز شده و ادامه دارد.
آقای زارعی قصد دارد در یک حرکت اعتراضی از آرامگاه فرزندش در تورنتو با پای پیاده به سمت دفتر نخست وزیری در اتاوا حرکت کند.
دولت کانادا هنوز نام‌سپاه را در لیست تروریستی قرار نداده است. او تصاویر مادران دادخواه آبان را در این راهپیمایی در دست خواهد داشت.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: