مهم- فوری فوری 🔻بیانیه ی شماره ی ۲ جبهه ی دموکراتیک ایران در پشتیبانی از فراخوانهای کارگران و فرهنگیان

در پشتیبانی از فراخوانهای کارگران و فرهنگیان برای

روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه

🔻هم میهنان گرامی، مردم اگاه و شرافتمند تهران بزرگ

در پیام شماره یک ، خطاب به تشکل های کارگری و فرهنگی از انها خواستیم تا به مناسبت روز جهانی کارگر اول ماه می ۱۱ اردیبهشت و روز معلم ۱۲ اردیبهشت ، اعلام فراخوان کنند و زمینه ی حضور طبقات گوناگون اجتماعی را فراهم سازند. تاکید داشیم که در فقدان تشکل های سیاسی سراسری، تشکل های صنفی کارگری و فرهنگی مثل سندیکاها و انجمن ها، نشان داده اند که توان بسیج نیروهای اجتماعی برای تداوم مبارزه را دارند.
🔻خوشبختانه دو تشکل بزرگ فرهنگی و کارگری برای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت اعلام تجمع کرده و تا کنون تشکل بازنشستگان کشوری نیز از انها حمایت کرد و برای شرکت گسترده در تظاهرات،اعلام امادگی نمود.

🔻جبهه ی دموکراتیک ایران به عنوان تشکلی مبارزاتی و سیاسی نیز پیشاپیش هر نوع حمایت سیاسی و عمل خود از تجمعات کارگران و فرهنگیان را اعلام کرده است.

🔻جا دارد سایر طبقات اجتماعی به ویژه صنوف تولیدی، کسبه و بازاریان نیز با اعتصاب عمومی و پیوستن به کارگران و معلمین، همبستگی خود برای مخالفت جدی با سقوط ارزش پول ملی، گرانی خانمانسوز،تورم ،رکود بی سابقه ، رانت خواری و فساد حکومتی و ماجراجویی رژیم حاکم را اعلام نمایند.

🔻هم میهنان گرامی و شهروندان اگاه تهران بزرگ،
با شعار همه ی ما کارگر هستیم، همه ی ما معلم هستیم، و با پیوستن در قالب گروهها و طبقات گوناگون اجتماعی به این دو طبقه ی بزرگ، عملا اراده ی ملی خود در مخالفت با سقوط قطعی اقتصاد و بروز جنگ و خشونت ورزی از سوی رژیم را نشان بدهیم و بی تفاوت نباشیم.

🔻روابط عمومی جبهه ی دموکراتیک ایران

زنده باد ازادی-بر قرار باد دموکراسی- گسسته باد زنجیر استبداد
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: