مهم- فوری فوری 🔻بیانیه ی شماره ی ۲ جبهه ی دموکراتیک ایران در پشتیبانی از فراخوانهای کارگران و فرهنگیان

اعتراضات

در پشتیبانی از فراخوانهای کارگران و فرهنگیان برای

روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه

🔻هم میهنان گرامی، مردم اگاه و شرافتمند تهران بزرگ

در پیام شماره یک ، خطاب به تشکل های کارگری و فرهنگی از انها خواستیم تا به مناسبت روز جهانی کارگر اول ماه می ۱۱ اردیبهشت و روز معلم ۱۲ اردیبهشت ، اعلام فراخوان کنند و زمینه ی حضور طبقات گوناگون اجتماعی را فراهم سازند. تاکید داشیم که در فقدان تشکل های سیاسی سراسری، تشکل های صنفی کارگری و فرهنگی مثل سندیکاها و انجمن ها، نشان داده اند که توان بسیج نیروهای اجتماعی برای تداوم مبارزه را دارند.
🔻خوشبختانه دو تشکل بزرگ فرهنگی و کارگری برای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت اعلام تجمع کرده و تا کنون تشکل بازنشستگان کشوری نیز از انها حمایت کرد و برای شرکت گسترده در تظاهرات،اعلام امادگی نمود.

🔻جبهه ی دموکراتیک ایران به عنوان تشکلی مبارزاتی و سیاسی نیز پیشاپیش هر نوع حمایت سیاسی و عمل خود از تجمعات کارگران و فرهنگیان را اعلام کرده است.

🔻جا دارد سایر طبقات اجتماعی به ویژه صنوف تولیدی، کسبه و بازاریان نیز با اعتصاب عمومی و پیوستن به کارگران و معلمین، همبستگی خود برای مخالفت جدی با سقوط ارزش پول ملی، گرانی خانمانسوز،تورم ،رکود بی سابقه ، رانت خواری و فساد حکومتی و ماجراجویی رژیم حاکم را اعلام نمایند.

🔻هم میهنان گرامی و شهروندان اگاه تهران بزرگ،
با شعار همه ی ما کارگر هستیم، همه ی ما معلم هستیم، و با پیوستن در قالب گروهها و طبقات گوناگون اجتماعی به این دو طبقه ی بزرگ، عملا اراده ی ملی خود در مخالفت با سقوط قطعی اقتصاد و بروز جنگ و خشونت ورزی از سوی رژیم را نشان بدهیم و بی تفاوت نباشیم.

🔻روابط عمومی جبهه ی دموکراتیک ایران

زنده باد ازادی-بر قرار باد دموکراسی- گسسته باد زنجیر استبداد
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اعتراضات
خیابانهای ماهشهر مسدود شد

خیابانهای ماهشهر مسدود شد ◾️ سه شنبه ۱۵ مهر ماه، مردم ماهشهر و رانندگان شهری در اعتراض به کمبود گاز و وضعیت موجود خیابانها را مسدود و در فرمانداری دست به اعتصاب زدند. در هر گوشه کشور اعتراضی برپاست.

اعتراضات
تجمع اعتراضی کارگران بخش های مختلف شرکت برق ویس ( رامین) در مقابل ساختمان شرکت در اهواز

۸ مهر ۹۹ : تجمع اعتراضی کارگران بخش های مختلف شرکت برق ویس ( رامین) در مقابل ساختمان شرکت در اهواز در این تجمع که در محوطه بیرونی شرکت در مسیر اهواز ملاثانی انجام شده است، کارگران خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوقه خود شدند. پرداخت حقوق معوقه چندین ماه، …

بیانیه ها
بیانیه ۴۷ کشور جهان درباره نقض حقوق بشر در ایران؛ اعدام نوید افکاری منزجرکننده بود

بیانیه ۴۷ کشور جهان درباره نقض حقوق بشر در ایران روز جمعه ۴ مهر ماه ۱۳۹۹، چهل و هفت کشور عضو سازمان ملل متحد با انتشار بیانه‌ای نقض گسترده حقوق بشر در ایران را محکوم کردند. ۴۷ کشور عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد با محکوم کردن «نقض شدید …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: