اsiteon0-e5814اقدام تروریستی در تهران محکوم است.

اگر چه بار ها به سران و دست اندر کاران رژیم حاکم بر ایران،گوشزد کرده ایم که دخالت در منطقه به ویژه در سوریه و عراق،محکوم است و علاوه بر تحمیل خسارت های عظیم مادی و انسانی، به ویژه موجب دشمنی ملل دیگر با مردم ایران خواهد شد،اما پاسخ انها به این موضع انسانی،ملی و دموکراتیک،مشت اهنین بوده است.
اینک ،شاهد اقدام تروریستی داعش(موسوم به دولت اسلامی عراق و شام)در تهران به بهانه ی دخالت حکومت ایران در سوریه و عراق هستیم. انها در این اقدام وحشیانه که به نام الله و اسلام انجام دادند،چند تن را کشتند و خود نیز کشته شدند.به راستی که نفرت انگیز ترین اقدامات،در لندن و تهران و به نام دین و اسلام صورت می گیرد.گویا در قرون توحش زندگی می کنند که به همین راحتی، بر روی انسان ها در هر مقام و مسئولیت اتش می گشایند و سپس خود را نیز منفجر می کنند!؟ایا نفرت انگیز ترین زبان و منطق را برای اثبات عقاید خود یا تثبیت قدرت،گزینش نکرده اند؟این چه عقیده و منطق است که گمان می برد،جهان در عصر توحش و بربریت است که یا با چاقو به جان عده ای بیفتند یا انسان ها را در اتش بسوزانند،یا سر ببرند ویا اتش بگشایند و خود را نیز منفجر کنند؟ایا جز نفرت پراکنی علیه دین و زبان خاص، نتیجه ی دیگری از این اقدامات ضد انسانی و خشونت امیز عاید انها گردیده است؟ایا با ایجادترس و هراس در بین مردم می توان ،عقاید یا قدرت خود را ترویج و حفظ کرد؟ ویا اینکه اصرار دارند با ادامه ی اینگونه اقدامات وحشیانه، دین و زبانی خاص،در جهان را به کلی بدنام و با بدترین شیوه ی ممکن،از صحنه خارج کنند؟هر نیتی که در پشت این اقدامات تروریستی و ضد انسانی نهفته باشد،نتیجه یکی است و ان بدنام کردن دین و زبان خاصی است.
تروریست های بسیار جزم اندیش و فوق ارتجاعی ،اینک و به بهانه ی اقدامات رژیم اسلامی حاکم بر ایران و برای تشدید منازعات فرقه ای،به سراغ ایران امده اند.گو این که گفته می شد،بارها تصمیم تلافی داشته اما سرکوب شده اند،ولی واقعیت این است که انها در اقدام نخست خود،حساس ترین مراکز حکومتی که ظاهرا دارای پوشش امنیتی قدرتمندی بود را مورد حمله قرار دادند. شگفت انگیز است که لشکریان امنیتی،نظامی و امنیتی که کوچکترین تحرک نیروهای مدنی را زیر نظر دارند و نیروی زیادی صرف کنترل و بازداشت انها می کنند،چگونه به همین راحتی در برابر داعشی ها ،وا دادند که موجب گسترش شایعات زیادی در بین مردم مبنی بر این که کار خودشان بوده است،شود که تا کنون و به دلیل روبرو بودن با مشت اهنین همین نیروها،از انها انتظار امنیت و دسپلین نظامی اهنین در برابر تروریست های بیگانه را داشتند!
در هر حال، مردم ایران همواره نشان داده اند که در برابر تجاوز بیگانه به هر دلیل و علت،و حتا ان زمانی که همچون این دوران،از حکومت خود ناراضی هستند، کوتاه نخواهند امد. به همان قاطعیت که با تجاوز،سرکوب و استبداد مخالف هستیم و با ان مبارزه کرده ایم،با ترو و خشونت نیز مخالفیم و با ان مقابله خواهیم کرد.
حشمت اله طبرزدی-دبیر کل جبهه ی دموکراتیک ایران و
سخنگوی همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران
۱۷ خرداد خونین۱۳۹۶ خورشیدی.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: