نامه حشمت اله طبرزدی، «دبیرکل جبهه دمکراتیک ایران» خطاب به رئیس جمهور فرانسه درباره ترور بیگناهان

خبر

ترور بیگناهان با شعار “الله اکبر”…

آقای مکرون…
ابتدا میخواهم از بابت جنایتهای اخیر در فرانسه،
تاسف عمیق خودم و اکثریت ملت ایران که تریبونی ندارند را ابراز کنم. اینکه گروهی با شعار الله اکبر به انسان های بی دفاع شبیخون میزنند و با چاقو سر آنها را میبرند، یا بدن آنها را تکه تکه میکنند، اگرچه نهایت توحش خود را آشکار میکنند، اما شوربختانه اصلا پدیده ی جدیدی نیست.

خاورمیانه بهشت این تروریست های الله اکبر گویان است. اساسا اینجا خاستگاه و جایگاه آنان است، و میلیونها انسان در وحشت از همین “جماعت الله اکبر گویان” نفس های خود را حبس می کنند، عقاید خود را بیان نمی کنند، و سبک زندگی مورد دلخواه را انتخاب نمی کنند. زیرا با یک الله اکبر خون انها هدر اعلام میشود، و با الله اکبر دیگر، این خون هدر شده بر زمین جاری میگردد. این ماجرا در این منطقه تاریخ دراز و خونینی دارد.

اما از آن بسیار مهمتر اینکه “حکومت الله اکبر گویان”، بیش از چهل سال است که بر ایران حاکم است، و فرانسه در وارد کردن این حکومت و پایه گذارش آیت الله خمینی به ایران، سهم مهمی داشته است. در اصل این دموکراسی عمیق و دیر پای فرانسه بود که آیت الله خمینی را در خود جا داد، به دنیا معرفی کرد، و به درون ایران فرستاد. اما همین دموکراسی دیرپا نتوانست بر جماعت قدرت گرفته ی الله اکبر گو، مهار دموکراتیک بزند. از ان زمان تا کنون بر این مملکت الله و اکبر گویان حکومت رسمی دارند، و هزاران تن را با الله اکبر تیرباران، اعدام، و حتی در درون کشور فرانسه ترور کرده اند.

آقای مکرون …
شما شاهد بودید که آیت الله خامنه ای که رهبر رسمی جماعت الله اکبر گویان در ایران است، اخیر پیامی خطاب به جوانان فرانسه. اما در اصل برای الله اکبر گو ها در فرانسه فرستاد، و پس از آن، در فرانسه سه تن دیگر با چاقوی الله اکبر گویان از پا در آمدند؛ همانگونه که دکتر شاپور بختیار در همان سرزمین و توسط همین ها از پا در آمد. اینها حتی در آمریکا بدنبال طعمه های خود هستند، تا با یک ضربه چاقو و یک الله اکبر، مخالفین را از پا در آورند، و درست یکسال پیش بود که روح الله زم را از فرانسه و با نام آیت الله سیستانی ربودند، و آماده هستند با الله اکبر، طناب دار را بر گردن او بیندازند. سیاست این جماعت “النصر بالرعب” است. یعنی پیروزی خود را در ایجاد وحشت در مخالفین خود دانسته، و خود را نماینده و جانشین الله در زمین میدانند!، و کلمه رمز این سیاست نیز “الله اکبر” است.

بله آقای مکرون…
شوربختانه هنوز دولت فرانسه، انگلستان، آلمان و سایر دول اروپایی که با الله اکبر گویان های حاکم بر ایران مراودات گسترده ی اقتصادی و سیاسی دارند، و مرزهای کشورهای خود را با سخاوت تمام به روی گروههای الله اکبر گو باز گذاشته اند، متوجه نیستند که افعی های بسیار خطرناک، اما خوش خط و خال را به درون خانه های خود کشانده اند.

اقای مکرون…
به دهان ظریف آنگاه که از ته دل قهقهه میزند خوب بنگرید، نیش این افعی های خطرناک از درون حفره ی گشوده شده اش اشکار است. تا شما و همکارانتان به این واقعیت پی ببرید ، اروپا به لانه های امن برای این افعی ها تبدیل شده، تا هر از چند گاه از لانه ی خود به بیرون بخزند، و الله اکبر گویان حلقوم انسان بیگناه دیگری را بگیرند، و نیش زهرآلود خود را به درون آن فرو کنند. ما به این نیش ها عادت کرده ایم، امیدوارم اروپایی ها عادت نکنند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بازداشت “امیر دبات (کعبی) نوجوان پانزده ساله توسط نیروهای امنیتی در شهرستان شوش

وجوان ۱۵ ساله اهل شهرستان شوش واقع در استان خوزستان روز چهارشنبه ۵ آذرماه۹۹ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. هویت این شهروند “امیر دبات (کعبی) ۱۵ ساله، اهل روستای خشان از توابع شهرستان شوش” اعلام شده است. کریم دحیمی، در تشریح این خبر به حقوق …

خبر
🔹تداوم بازداشت بیژن رضایی در زندان عادل آباد شیراز

بیژن رضایی با گذشت ۳۵ روز از زمان دستگیری کماکان به صورت بلاتکلیف در بازداشتگاه مرکزی شیراز در بازداشت بسر می‌برد. وی در تاریخ ۴ آبان‌ماه امسال توسط نیروهای امنیتی در شیراز بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات این شهر منتقل شد. وی نهایتا طی هفته گذشته با پایان بازجویی‌ها …

خبر
راه درازی تا رفع تبعیض و خشونت علیه زنان داریم زنان تنها صاحب ٢٠٪؜ثروت جهان اند.

۶١٪؜تولید کنندگان غذا، زنان هستند وزنان تنها صاحب ٢٠٪؜ثروت جهان اند. هنوز کمتر از ٢۴٪؜مدیران در رده هاى بالاى سیاست گذارى کشورهای جهان زنان هستند با انکه نیمى از جمعیت جهان را تشکیل؜ میدهند. همینطور بیش از۴۰۰ میلیون زن کشاورز درجهان کارمیکنند.تنها۲۱%مالکین زمینهای کشاورزی #زنان هستند. فائو نشان دادمالکیت زنان …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: