نامه حشمت اله طبرزدی، «دبیرکل جبهه دمکراتیک ایران» خطاب به رئیس جمهور فرانسه درباره ترور بیگناهان

خبر

ترور بیگناهان با شعار “الله اکبر”…

آقای مکرون…
ابتدا میخواهم از بابت جنایتهای اخیر در فرانسه،
تاسف عمیق خودم و اکثریت ملت ایران که تریبونی ندارند را ابراز کنم. اینکه گروهی با شعار الله اکبر به انسان های بی دفاع شبیخون میزنند و با چاقو سر آنها را میبرند، یا بدن آنها را تکه تکه میکنند، اگرچه نهایت توحش خود را آشکار میکنند، اما شوربختانه اصلا پدیده ی جدیدی نیست.

خاورمیانه بهشت این تروریست های الله اکبر گویان است. اساسا اینجا خاستگاه و جایگاه آنان است، و میلیونها انسان در وحشت از همین “جماعت الله اکبر گویان” نفس های خود را حبس می کنند، عقاید خود را بیان نمی کنند، و سبک زندگی مورد دلخواه را انتخاب نمی کنند. زیرا با یک الله اکبر خون انها هدر اعلام میشود، و با الله اکبر دیگر، این خون هدر شده بر زمین جاری میگردد. این ماجرا در این منطقه تاریخ دراز و خونینی دارد.

اما از آن بسیار مهمتر اینکه “حکومت الله اکبر گویان”، بیش از چهل سال است که بر ایران حاکم است، و فرانسه در وارد کردن این حکومت و پایه گذارش آیت الله خمینی به ایران، سهم مهمی داشته است. در اصل این دموکراسی عمیق و دیر پای فرانسه بود که آیت الله خمینی را در خود جا داد، به دنیا معرفی کرد، و به درون ایران فرستاد. اما همین دموکراسی دیرپا نتوانست بر جماعت قدرت گرفته ی الله اکبر گو، مهار دموکراتیک بزند. از ان زمان تا کنون بر این مملکت الله و اکبر گویان حکومت رسمی دارند، و هزاران تن را با الله اکبر تیرباران، اعدام، و حتی در درون کشور فرانسه ترور کرده اند.

آقای مکرون …
شما شاهد بودید که آیت الله خامنه ای که رهبر رسمی جماعت الله اکبر گویان در ایران است، اخیر پیامی خطاب به جوانان فرانسه. اما در اصل برای الله اکبر گو ها در فرانسه فرستاد، و پس از آن، در فرانسه سه تن دیگر با چاقوی الله اکبر گویان از پا در آمدند؛ همانگونه که دکتر شاپور بختیار در همان سرزمین و توسط همین ها از پا در آمد. اینها حتی در آمریکا بدنبال طعمه های خود هستند، تا با یک ضربه چاقو و یک الله اکبر، مخالفین را از پا در آورند، و درست یکسال پیش بود که روح الله زم را از فرانسه و با نام آیت الله سیستانی ربودند، و آماده هستند با الله اکبر، طناب دار را بر گردن او بیندازند. سیاست این جماعت “النصر بالرعب” است. یعنی پیروزی خود را در ایجاد وحشت در مخالفین خود دانسته، و خود را نماینده و جانشین الله در زمین میدانند!، و کلمه رمز این سیاست نیز “الله اکبر” است.

بله آقای مکرون…
شوربختانه هنوز دولت فرانسه، انگلستان، آلمان و سایر دول اروپایی که با الله اکبر گویان های حاکم بر ایران مراودات گسترده ی اقتصادی و سیاسی دارند، و مرزهای کشورهای خود را با سخاوت تمام به روی گروههای الله اکبر گو باز گذاشته اند، متوجه نیستند که افعی های بسیار خطرناک، اما خوش خط و خال را به درون خانه های خود کشانده اند.

اقای مکرون…
به دهان ظریف آنگاه که از ته دل قهقهه میزند خوب بنگرید، نیش این افعی های خطرناک از درون حفره ی گشوده شده اش اشکار است. تا شما و همکارانتان به این واقعیت پی ببرید ، اروپا به لانه های امن برای این افعی ها تبدیل شده، تا هر از چند گاه از لانه ی خود به بیرون بخزند، و الله اکبر گویان حلقوم انسان بیگناه دیگری را بگیرند، و نیش زهرآلود خود را به درون آن فرو کنند. ما به این نیش ها عادت کرده ایم، امیدوارم اروپایی ها عادت نکنند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
برگرفته از صفحه فیسبوک منصوره بهکیش : به یاد سروهای ایستاده خاوران راهشان پررهرو

در این روها نفس کم می آورم و توان نوشتن ندارم. در ۳۲ سال پیش در چنین روز و روزهایی ساک های دو برادرم محمود و محمدعلی بهکیش و هزاران زندانی سیاسی دیگر که در قتل عام تابستان ۶۷ مخفیانه کشتند را به خانواده ها تحویل دادند، بدون این که …

خبر
تجمع اهالی روستای شهرویی ازشهرستان بهبهان در مقابل درب پالایشگاه بیدبلند

روز دوشنبه ۳ آذر ماه ۱۳۹۹، جمعی از اهالی روستای شهرویی از توابع شهرستان بهبهان در مقابل درب اصلی پالایشگاه بیدبلند ۲ در این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. این شهروندان معترض که جملگی آنها از جوانان این روستا هستند با برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به بکارگیری نیروی کار غیربومی …

خبر
ناصر فهیمی پزشک کرد زبان ،زندانی سیاسی : بحران کرونا ویروس در زندان تهران بزرگ در وضعیت سیاه ،ابان ماه ۹۹

ناصر فهیمی پزشک کرد زبان ،زندانی سیاسی و عقیدتی ،محبوس در تیپ ۵ زندان تهران بزرگ، بارها توسط بیانیه های متعدد خطر شیوع ویروس کرونا در داخل زندان و تبدیل به بحران انسانی را به مسیٔولین رده بالا زندان هشدار داده است،لذا قوه قضاییه به همراه مسیٔولین مربوطه با بی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: