نامه حشمت اله طبرزدی به امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه :در مورد حکم اعدام #روح_اله_زم

اقای امانوئل مکرون

رئیس جمهوری محترم فرانسه- با درود های گرم

مدتی پیش نامه ای سرگشاده و راجع به قتل فجیع یک معلم فرانسوی به دلیل نشان دادن کاریکاتورهایی از مجله شارلی در سر کلاس ، که توسط تروریست های الله اکبر گو صورت گرفت ،خطاب به شما نوشتم که گویا ایرانیانی فرهیخته این نامه را تقدیم حضور کرده بودند.
اگر نامه ی دوم را مینویسم به دلیل درماندگی ما ایرانیان در مورد قتل حکومتی قریب الوقوع اقای روح اله زم، روزنامه نگار است و شروع یک فاجعه است.برای اینکه در برابر این تروریست های بسیار بی رحم و خشن الله اکبر گو، چاره ای نمی بینیم، جز درخواست کمک و مشارکت در امری انسانی و حیاتی.
اقای مکرون داستان همان است که در فرانسه رویداد. با الله اکبر میکشند تا در بین مردم ایجاد رعب و وحشت کنند. همین امروز سپاه خبر داد که یک ایرانی مقیم ترکیه به نام ارسلان رضایی را به اتهام توهین به مذهب شیعه و تبلیغ علیه جمهوری اسلامی کشته اند. حتم دارم قاتلین الله اکبر گویان او را ترور کردند تا ما را وحشت زده کنند.
انها به این دلیل میخواهند #روح_اله_زم را بکشند که اسرائیل محسن فخری زاده را که گفته میشود مغز نظامی- هسته ای انها بود ترور کرد. انها میخواهند از مردم ایران و مخالفین انتقام بکشند. برای اینکه میگویند مردم و مخالفین این ترور را محکوم نکردند و لابد از این ترور خوشحال شدند و چون زورشان به اسرائیل نمی رسد، انتقام سخت ان را به دستور علی خامنه ای از روزنامه نگاران و مردم ایران میکشند.
چند روز پیش میخواستند از طریق لابیگری ظریف، حمید رضا جلالی یک شهروند بیگناه و به گروگان گرفته شده را با یک تروریست به نام اسدی که قرار بوده در فرانسه بمب گذاری کند، معاوضه کنند که پارلمان بلژیک در برابر ان ایستاد.البته رژیم ولایت فقیه خواست جلالی را به قتل برساند اما موفق نشد.چون بلژیک قدرتمندانه قانونی را تصویب کرد که اگر جلالی را بکشند ،دولت بلژیک باید طور کامل روابط خود با رژیم حاکم بر ایران را قطع میکند. اما انها در عوض، ارسلان میرزایی را الله اکبر گویان ترور کردند و حالا میخواهند روح اله زم را نیز الله اکبر گویان به قتل برسانند.در حالی که همسر و دو فرزند ایشان در فرانسه میهمان شما هستند.اینها توجیه اصلی چنین ترورها و قتل های حکومتی را مخالفت با حکومت الله یا توهین به مقدسات بیان میدارند.
عالیجناب!
ممکن است بگویید پرونده ی روح اله زم مستقیما به فرانسه مربوط نیست.ولی من ابتدا به حکم عاطفه ی انسانی و امر حقوق بشری و به نمایندگی از اکثریت مردم ایران که تریبونی ندارندد و به دلیل اینکه کشور فرانسه پیشرو در نوشتن اعلامیه ی جهانی حقوق بشر و مهد ازادی و دموکراسی است ، از شما انتظار دخالت در این امر را دارم. شاید به دلیل دموکراسی قدرتمند فرانسه بود که ۴۲ سال پیش که صدام حسین ایت الله روح الله خمینی را از عراق بیرون کرد و هیچ کشوری حاضر نشد او را بپذیرد، فرانسه او را پذیرفت و سپس راهی ایران کرد و چنین بلایی بر سر ایران امد.
در مرحله ی بعد اما، اگر به دستور علی خامنه ای، روح اله زم را به قتل برسانند، این امر موجب تحریک سایر تروریست های اسلامگرا و الله اکبر گو خواهد شد و دیر یا زود در فرانسه و اروپا قربانی خواهد گرفت.
به ویژه در شرایط کنونی که نوعی ضعف و هرج و مرج در حکومت ولایت فقیه ایجاد شده است اگر جلوی قتل حکومتی و رسمی یک روزنامه نگار سرشناس که از فرانسه ربوده شده گرفته نشود، ترورهای حکومتی صد چندان میشود و دود ان به چشم کشورهای اروپایی نیز خواهد رفت.
اقای مکرون قتل احتمالی روح اله زم نشان از اقتدار و قانونگرایی یک حکومت ندارد و حتا از نوع قتل حکومتی نوید افکاری پهلوانن کشتی ایرانی که چند ماه پیش توسط حکومت کشته شد نیست. این قتل احتمالی ، نشان اشکار از استیصال حکومتی مذهبی و مافیایی دارد که از یک سو در برابر اقتدار اسراییل تحقیر شده و از دیگر سو شایعه ی قوی مبنی بر بیماری رهبرش پخش شده است و میخواهد با اینکار ایجاد ترور کند و روند ترور های جدید را تسهیل نماید.
از این رو از شما میخواهم دست به کار شوید و از بروز یک فاجعه در خاورمیانه پیشگیری کنید. قتل یک روزنامه نگار توسط حکومتی مستاصل فقط به ترور های بعدی در ایران ، منطقه و اروپا محدود نخواهد شد، بلکه امکان تلافی از سوی نیروهای مخالف حکومت میرود و قطعا نا امنی در ایران به نفع اروپا نخواهد بود. با اطمینان به شما میگویم قتل احتمالی روح اله زم در صورت عدم پیشگیری ، اغاز خشونت و نا امنی غیر قابل کنترل در این منطقه ی ژئو پولتیک جهان و توسط تروریست های الله اکبر گوی حاکم بر ایران خواهد بود.
حشمت اله طبرزدی
دبیرکل جبهه ی دموکراتیک ایران
۲۱ اذرماه ۱۳۹۹ خورشیدی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: