شماری از زندانیان سیاسی طی نامه‌ای سرگشاده خطاب به مخالفان جمهوری فاسد اسلامی، خواستار ایجاد یک ستاد فرماندهی واحد و شورای هماهنگی رسانه‌ای و همچنین تعیین و اعلام زمان مشخص برای آغاز اعتصابات سراسری یک ماهه شدند.

زندانیان سیاسی در این نامه سرگشاده با طرح سوالاتی از سران مخالف جمهوری فاسد اسلامی و فعالان سیاسی، خواستار اقدام عاجل جهت اتحاد و همبستگی انواع طیف‌های سیاسی با هدف براندازی این حکومت پلید شدند.

در این نامه خطاب به چهره‌های شاخص مخالف جمهوری اسلامی آمده است: وظیفه چه شخص یا اشخاصی است که قبل از اعتراضات خیابانی که منجر به غارت فروشگاه‌ها، آتش‌زدن معابر و سوءاستفاده حاکمیت جهت سرکوب مردم می‌شود، مردم را راهنمایی کرده و آنها را به سمت توقف همگانی فعالیت‌های شغلی و تحصیلی برای یک دوره کوتاه مدت غیر‌فرسایشی سوق دهند؟

سوال دوم که مطرح شده، این است: وظیفه چه کسی یا کسانی است که به مردم بیاموزند که اگر به صورت هماهنگ و همزمان از کار و تحصیل دست بکشند، اعتصابات سراسری این فرقه تبهکار جمهوری اسلامی را فلج و سرنگون خواهد کرد و در این مدت هیچ کس اخراج نخواهد شد، کسی از گرسنگی نخواهد مرد، بدهکار نخواهد شد، جواز کسب‌ها باطل نمی‌شود و اگر همه به طور همزمان دست از کار بکشند، این حکومت در کوتاه‌ترین زمان سقوط خواهد کرد؟

زندانیان سیاسی با تاکید بر اینکه باید اعتراضات و اعتصابات تمام اصناف را به هم پیوند زد، عنوان کردند: وظیفه چه کسانی است که از ترفندهای فرقه تبهکار برای خاموش کردن اعتراضات با عناوین واهی مانند تعطیلی به بهانه گرد و غبار جلوگیری کند؟

آنها خطاب به سران اپوزسیون اظهار داشتند: امروز زمان نظاره‌گری، تماشا و حرافی نیست. امروز وقت اقدام و عمل است. یک ایران غرق در اعتراضات و اعتصابات پراکنده و ناهماهنگ و خواهان سرنگونی فرقه تبهکار است، اما شوربختانه با وجود رهبران بسیار دانا و توانا از طیف‌های مختلف سیاسی، به دلیل نبود یک ستاد فرماندهی واحد یا شورای هماهنگی رسانه‌ای، اعتصابات پراکنده، غیرمستمر و فرسایشی شده است.

زندانیان سیاسی با تاکید بر ضرورت یک فراخوان سراسری جهت برپایی اعتراضات برای مدت مشخص با حداقل آسیب اقتصادی و اجتماعی، تاکید کردند: از تمام سران اپوزسیون تقاضا می‌کنیم، طی یک بیانیه و فراخوانی مشترک یا مستقل، یک تاریخ واحد و مشخص برای زمان اعتصابات سراسری معین کنند.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: