نامه سرگشاده کانال مستقل کارگران هفت تپه : وعده های پوچ، دروغ، فریب کافی است!

دو کلام حرف ما با رسانه ها، افکارعمومی، طبقه کارگر و همه انسانهای شریفی که داستان تلخ هفت تپه را دنبال کردند و یا روزی از روزها کنار اعتصابات ما ایستادند!

این حکومت و مقامات استانی اش دستجمعی دارند علیه کارگران هفت تپه دروغ می‌گویند و توطئه گری می‌کنند. قاضی و نماینده قوه قضائیه دروغگو، استاندار و فرماندار بی شرف، دادستان و رئیس دادگستری پست و رشوه خوار، پلیس امنیت و اطلاعات چماق دست شان برای زدن توی سر ما کارگران هفت تپه، امام جمعه و خلاصه هر کسی سراغ دارید در تیم اسدبیگی است. داعش لااقل نان بردگان را می‌داد، این جماعت از داعش بدترند، از گرسنگی دادن خانواده های ما لذت می برند، از شکنجه دادن بچه هایمان لذت می برند!

مردم شوش، خوزستان و ایران!
در جلسه فریبکارانه وزارت تعاون در ١٧ تیر از مسئول ویژه قوه قضاییه تا بقیه نهادها و کارفرمای اختلاسگر تعهد دادند که حقوق‌ها را حداکثر تا ١٠ مرداد پرداخت کنند، دفترچه‌های بیمه را تمدید کنند، چی شد؟ چرا نمی کنید؟ چرا حرف خودتان هم یک فلس اعتبار ندارد؟ در عوض ما را تهدید می کنید!

کارگر هفت تپه در مقابل این صف بجز اعتصاب و قهرمانی و مبارزه در جهنم گرما و کرونا کاری نکرده است، اما آقایان در همین روزها اختلاس کردند، اموال شرکت را دزدیدند، پول خارج کردند، زمین اجاره دادند، باند و دسته راه انداختند و مقامات همه نگاه می کنند و هیچ نمی گویند، چون خودشان مسئول کل این اوضاع هستند.

این چه مملکتی است که از بالا تا پائین دزد و فاسد و دروغگو است؟ ما چه مردمی هستیم که این همه ذلت و تحقیر را باید قبول کنیم؟ چی از جان کارگران گرسنه می‌خواهيد بی شرفها!

همکاران، کارگران، هم طبقه ای ها!
دیگر باید چکار کنند که ما کارگران منفجر شویم؟ راستش همین مانده با دستوری، فتوایی چیزی بیایند و خانواده هایمان را اسیر و به بازار برده فروشی ببرند و خود ما را گوش تا گوش سینه دیوار بگذارند! نگویید اغراق میکنیم، واقعا با این همه دزد و فاسد و دروغگو و بی همه چیز و مشتی چاپلوس و مزدور دور و بر اینها چه باید بکنیم؟

این اخطار است و باید جدی بگیرید… با شماییم مسئولین فاسد، مرداد ماه شد، به وعده تان عمل کنید و حقوقهای معوق را کامل و بدون بازی فورا پرداخت کنید. تامین اجتماعی فورا دفترچه های بیمه را تمدید کند.

گفتیم و باز تکرار میکنیم که دو حرف ساده و موقت داریم: اول، تا پایان دادگاه نمایشی، دولت نماینده ای را برای اداره هفت تپه تعیین کند. دوم، قوه قضائیه از حساب‌های مسدود کارفرما، راسا پرداخت حقوقهای معوق تاکنونی و پرداخت منظم حقوق ماه‌های بعد را بعهده بگیرد.

کارگران هفت تپه مردم شوش!
ما نمی گذاریم شرکت را نابود کنند و ببندند. ما نمی گذاریم مشتی دزد تازه بدوران رسیده با کمک دولت و رسانه ها ما را تحقیر کنند، ما همه شان را با استقامت شکست می‌دهیم، این کارخانه مال ماست.

دولتی ها و ارباب قدرت، دارید مسئله را حاد می کنید چون همه نوکر کارفرما هستید. از شخص روحانی و جهانگیری تا قوه قضائیه و مقامات استان علیه ما هستید. خصوصی سازی یعنی بچه من یاد بگیرد گرسنه باشد، مدرسه نرود و بچه تو در آمریکا و انگلیس مثل شازده زندگی کند. یعنی اعضای خانواده مان به تن فروشی بیافتند، یعنی حاشیه نشین و کارتن خواب و گورخواب و بیابان خواب شویم و آخر سر قلدرهای شهرداری با بولدوزر ما را بکشند.

با شماییم بدتر از داعش، سرمایه داران خونخوار، دولت حامی سرمایه دار! این لقمه در گلویتان گیر می‌کند، این استخوان گلویتان را پاره می‌کند. به نفع همه است که دست از توطئه و تحریک امنیتی بردارید، حقوق‌ها را پرداخت کنید، پرونده های کذایی همکاران اخراجی را مختومه و همه را به سر کار برگردانید، بساط خصوصی سازی را جمع کنید.

مردم ایران، افکار عمومی، کارگران کشور، همه بدانید که در این جنگ نابرابر کارگر هفت تپه تسلیم نمی شود. ما جنگمان را می‌کنیم، بهتر است شما هم کنار ما بایستید، وضعیت امروز ما سرنوشت فردای همه شماست. کارگر هفت تپه دریچه ای بسوی تحقق خواستهای دهها میلیون انسان به فقر و فلاکت کشیده شده و برای اعاده حرمت طبقه کارگر و اکثریت مردم ایران است. کنار ما باشید، هفت تپه ای باشید، ایران را کران تا کران هفت تپه کنیم. می توانیم پیروز شویم، اگر همت کنید!

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: