جنبش کارگری.مردم آزادی خواه و برابری طلب ایران. تشکل های کارگری. فعالین کارگری و سیاسی: بیایید همه دست به دست هم دهیم و اعتراض خود را رو به وزارت اطلاعات و قوه قضاییه اعلام نماییم و خواهان هر گونه پرونده سازی برای بازداشت شده گان در بند و انهایی که با هر گونه شکنجه ی روحیه وروانی شخص زندانی و خانواده ی ان عزیزان که حکم سنگین خورده اند معترض باشیم و خواهان ازادی بدون قیدو شرط زندانیهایی که به علت گرانی بنزین و نارضایتی از شرایط فعلی زندانی شدند باشیم.
انهایی که جان خود را از دست داده اند و انهایی که بازداشت شده اند و کسانی که مجروح این اعتراضات اند فرزندان و برادران ما هستند. انها برای هرگونه تبعیض نا عدالتی و گرانی معترض اند این نشانه این است که 60الی70 درصد مابه تفاوت نرخ بنزین به جامعه پرداخت میشود (که حتی طبق بند و تبصره های گذاشته شده خیلی ها از گرفتن سهمه مالی خودشان بیبهره میشوند)این نشانه ی فقر و فلاکت بر معیشت ما کارگران ومردم برابری طلب ایران را نشان میدهد.این چه مملکتی است که مسِولین پایه بلند هر کدام به نوبه ی خودشان ان چیزی که از دهانشان در می اید به معترضین میگویند از کلماتی که شایسته ی شرافت و کرامت طبقه ی کارگر نیست استفاده میکنند گویا این اقایان خودشان ناجی بشریت اند اگر در این مملکت ازادی بیان و قلم و احزاب سیاسی و داشت و حزب طبقه ی کارگر وجود داشت توسط انها فراخوان داده میشد که بر علیه هر قانون تصویب شده مردم در یک زمان مشخص به خیابانها بیایند و بر علیه ی هر گونه قانونی که به ضرر مردم و سفره ی کارگران است معترض شوند. ایا چنین ازادی وجود دارد؟
مردم با دست خالی و شماها با قدرتی که در دست دارید از ثروت و سامان و… بر علیه انها استفاده میکنید
هیچ الماسی برنده تر از اگاهی و اتحاد و همبستگی طبقه ی کارگر و مردم برابری طلب نیست.زندانیان سیاسی و کارگران زندانی ازاد باید گردند و ارزوی بهبودی برای قربانیان و معترضین زخمی در بسترها هستم

زنده باد اتحاد و همبستگی طبقه ی کارگر.
1398/09/11 عثمان اسماعیلی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: