نامه “محمد نوریزاد” از زندان اوین به “ابراهیم رئیسی”

«من به رئیسی رای می‌دهم، اگر …»

از همه دوستان و رسانه‌های داخلی و خارجی می‌خواهم که این نامه مرا در سطحی وسیع منتشر کنند، چرا که من به تصمیم خود پایبندم.

۱. من «محمد نوریزاد» اعلام می‌دارم حجت‌الاسلام یا آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی (همچنان رئیس قوه قضائیه!) اگر به پرسش‌های من پاسخ بدهد؛ من از همین بند ۶ زندان اوین با تن پوشی آغشته به خون، و با چهره‌ای پوشیده از شره‌های خون، به شخص وی رای خواهم داد. پرسش‌های من درباره “سازمان قضایی نیروهای مسلح” است که بر پایه سه هدف بزرگ بنا شده :

الف: اعدام و سرکوب و سر به نیست کردن و بدبخت و بیچاره و آواره کردن نظامیان و به ویژه سپاهیان و سرداران انسانی که مسئله‌دار شده‌اند و با کج روی‌ها و جنایت‌های نظام زاویه پیدا کرده‌اند.

ب: حمایت از نظامیان به ویژه سپاهیان و سرداران فاسد و دزد و آدمکش خودی، ( چون قالیباف، احمدی مقدم و صفوی)

ج: پرونده‌سازی برای سرمایه‌داران و ثروتمندان و کارخانه‌داران برای تلکه کردن و بالا کشیدن بخشی یا تمامی دارایی این جماعت (چون امیرمنصور آریا)

۲. سازمان قضایی نیروهای مسلح را این چهار نفر اداره می‌کنند:
شیخ شکرالله بهرامی، شیخ عباسعلی فراتی، عباسعلی ترکی، ابراهیم حاتمی

نخست از “شیخ شکرالله بهرامی” بگویم که رئیس این سازمان است. فردی است که همکارانش او را «ابوجهل» می‌نامند، که به هیچ اصول اخلاقی و قانونی پایبند نیست. با زنان و دخترانی نظیر میترا استاد «پرستوی قالیباف و طائب» و فیلم همبستری‌هایشان با این زنان در گنجه ی “شیخ طائب” موجود است.

“شیخ عباسعلی فراتی” عضو انجمن حجتیه است. فردی است به شدت پلید، از هر سازمان و دستگاه نظامی، یک خانه، یک ویلا، یک آپارتمان، یک فروشگاه، یک قطعه زمین بالا کشیده است.

“عباسعلی ترکی” چه؟ این فرد با چاکری و خوش خدمتی، از دادیاری تا دادستانی بالا رفت. فردی است به شدت فاسد و هرزه چشم. او نیز با “میترا استاد” و زنان بسیاری بوده. آقای رئیسی می‌دانم که خودتان می‌دانید، ولی برای اطمینان بیشتر از “شیخ حسین طائب” بپرسید.

چهارمی “ابراهیم حاتمی” است، که خود را لر می‌داند. او هرگز از لرهای شایسته و غیور سرزمین ما نیست. حتما کولی زاده‌ای است بی سر و پا. در میان همکارانش به «خان خله» معروف است. کارمند ارتش بوده و بی‌سواد. بدون گذراندن هیچ دوره‌ای او را به دادیاری و بازپرسی بردند، و سپس بر جایگاه معاون دادستان و ریاست اجرای احکام این سازمان نشاندند!

“ابراهیم‌حاتمی خان خله”، فردی است روانی و بسیار فاسد که برخی از زنان و دختران ناچار و ناگزیری را که در بن‌بست‌های دادگاه‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح گرفتار می‌شوند، برای بالادستی‌ها هماهنگ می‌کند، و اخیرا از فرط فسادهای چنینی به او دستور دادند در اتاق را باز بگذارد.

۳. و اما پرسش‌های من :
آقای رئیسی بفرمائید سرانجام پرونده هواپیمای مسافربری اوکراینی، که با موشک‌های نقطه زن سپاه سرنگون و ۱۷۶ سرنشین بیگناه آن کشته شدند، به کجا انجامید؟ مگر نه اینکه فرمانده کل قوا (حضرت سید علی خامنه‌ای) و فرمانده سپاه (سردار سلامی)، باید نخستین کسانی باشند که پای میز محاکمه نشانده شوند؟

۴. چرا سر و ته قتل‌های زنجیره‌ای و کشتار کوی دانشگاه (که به دست نظامیان و اطلاعاتی‌ها) انجام شد، زود به سرانجام رسید، و از سرانجامش کسی خبردار نشد؟ آیا فرمان‌دهندگان و مجریان این دو فاجعه به قصاص و زندان و پرداخت دیه محکوم شدند؟ از “مصطفی کاظمی” چه خبر؟

۵. آقای رئیسی…!
بفرمایید؛ چرا سازمان نیروهای مسلح مانند کپسولی در بسته است، و به هیچ کجا حتی به خود شما پاسخگو نیست؟، و مستقلاً برای خود زندان، سلول انفرادی، بازجو، بازپرس، بازرس و مأموران عملیاتی و دادگاه مستقل و قاضیان خود گماشته دارد؟، و به هیچ وجه مردم از پرونده‌های پستوهای این سازمان مخوف خبر ندارند.

۶. آقای رئیسی…!
بفرمائید سرنوشت سردار «رضا عسگری» که توسط این سازمان سربه نیست شد، از کجا به کجا انجامید؟ “سردار رضا عسگری ای که یکصد سردار چون “قاسم سلیمانی” را در جیب بغل خود جای داده، و چشم نظام محسوب می‌شد.

۷. بفرمائید چرا پرونده قاچاق و واردات سیگار مارلبرو و وینیستون که توسط “شیخ غلامحسین رمضانی” انجام می‌شود؛ ظرف یکماه بسته شد؟! و بر سر میلیاردها پول این پرونده چه آمد؟! چرا قاچاق مالبرو همچنان توسط این “شیخ کوسه” که ریشی بر چهره ندارد، همچنان برقرار است؟

«من به رئیسی رای می‌دهم، اگر …»

۸. بفرمائید پرونده “سردار احمدی مقدم” و “سردار قنبرپور” و تکلیف پانصد میلیون دلار پول نفت فروخته‌شده به کجا انجامید؟

۹. تکلیف پرونده و پول‌های شرکت سرمایه‌گذاری «یاس» چه شد؟ این شرکت مگر نه اینکه میلیاردها دلار زد و بند کرده بود.

۱۰. پول‌هایی که “محمود سیف” که در زندان اوین نام او را به «سجادی‌نیا» ثبت کرده‌اند، بالا کشید، به جیب چه کسانی رفت؟

۱۱. سازمان قضایی فوق، از کارخانه‌دار و سرمایه‌داری به نام «علوی» و با پرونده سازی، ۳۰ میلیون دلار از وی تلکه کرد، این پول اکنون درجیب کیست؟

۱۲. پرونده پول‌های امپراتوری قرارگاه خاتم‌الانبیا و تکلیف دزدی‌ها و زد و بندهای آشکار و پنهان این قرارگاه به کجا انجامید؟

۱۳. پتروشیمی مسجد سلیمان به دستور سردار محسن رضایی (که اکنون کاندیدای ریاست جمهوری است) به قیمت اقساطی ۱۵ میلیارد تومان به افراد خودی وی فروخته شد. درحالیکه بهای واقعی و کارشناسی شده این پتروشیمی ۲۵۰ میلیارد بود، نه ۱۵ میلیارد! پرونده این پتروشیمی و آدم‌های دست‌اندرکار این دزدی بزرگ در چه مرحله‌ای است.

۱۴. بفرمائید سازمان قضایی نیروهای مسلح با دو فروند نفتکش توقیف شده چه می‌کند؟

۱۵. ماجرای کارخانه آرد و سیلوی نهاوند که کلید‌شان در دست “شیخ شکرالله بهرامی” و تیم اوست چیست، و چه کسانی پشت پرده ی بالا کشیدن این دو کارخانه‌اند؟

۱۶. بفرمائید درآمد شرکت «تک» (کشتیرانی ایران و روسیه) به جیب چه کسی میرود؟

۱۷. آقای رئیسی بفرمائید؛ کارخانه فولاد اسفنجی اردکان را که سازمان قضائی نیروهای مسلح بر آن دست نهاده، پولش به کدام حساب واریز می‌شود؟

۱۸. اینها که آوردم؛ ریزه‌هایی از فسادها، آدم کشی‌ها، و زد و بندهای پشت اندر پشت یکی از زیر مجموعه‌های دستگاه قضایی است.

آقای رئیسی…!
اگر ریزه‌ای غیرت، مرام، قانون، خدا، پیغمبر، در حوالی عمامه مبارک، و زیر ریش و پشم طرفداران اسلام ناب محمدی حضرات ولایی یافت می‌شود، به این چند پرسش من پاسخ دهید، تا در ادامه، پرسش‌های دیگر را مطرح کنم، و اگر چیزکی از صداقت در شما بود، به شما رای می دهم.

۱۹. من “محمد نوریزاد” برای پرسیدن این قبیل پرسش‌ها، و در اعتراض به همین مفاسد، اکنون در زندان اوین زندانی‌ام، و پسرم در زندان تهران بزرگ. من در اعتراض به همین رویه‌های متداول، هر روز پنج زخم خونین برخویش وارد می‌کنم که شمارگان این زخمها تا امروز ۱۶۲ زخم شده، و امروز ۸۱ روز از اعتصاب دارو و ۷۸ روز از اعتصاب غذای من می‌گذرد. به شدت لاغر و به ظاهر مردنی… اما در درون چون دماوند سرفرازم. باور کنید؛ من به خاطر همین پرسش‌ها و در اعتراض به آنچه که امثال شما با دو چشم و با دو گوش خود می‌بینید و می‌شنوید و با دهان مبارکه خود انکار‌شان می‌کنید؛ در زندانم.

محمد نوریزاد / بند ۶ زندان اوین
دهم خرداد ۱۴۰۰

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: