نامه مهم سندیکای کارگران فلز کارمکانیک در رابطه با کشتار مردم ایران توسط رژیم و ملاکرونای چینی : ♦️در چه وضعیتی هستیم؟!

خبر

رفقای سندیکایی و هموطنان عزیز!

آنچه در نامه های ارسالی به رییس جمهور و وزیر بهداشت پیش بینی کرده بودیم متاسفانه اتفاق افتاد.
طوفان کرونا با توجه به رطوبت بالای پاییز و زمستان پیش رو با دستورهای اعلامی از سوی دولت و وزارت بهداشت جز کشتار بیشتر مردم هیچ نتیجه دیگری نخواهد داشت. سودمحوری یا ارزشمندی زندگی انسانها، این دو روشی است که در جهان برای مبارزه با کرونا اتخاذ شده است. چین، ویتنام و کوبا با اتخاذ قرنطینه های سخت و تامین مایحتاج مردم در قرنطینه توانسته اند به این بیماری مهار زده جان هموطنانشان را حفظ کنند. در روش سودمحوری و همه گیری همگانی جز کشتار مردم فقیر، سالمندان، بی خانمان ها، مبتلایان به بیماری های خاص و زمینه ای، اتفاق دیگری نیفتاده و نخواهد افتاد همچنانکه در آلمان، ایتالیا، انگلیس و برزیل و آمریکا افتاده است. پس بیاییم چاره ای برای این بیماری بکنیم.
طبق آخرین گزارش وزارت بهداشت در روز ۶ آذر ۱۴۰۵۱ نفر مبتلا و تعداد ۴۵۲ نفر از هموطنانمان از دست رفته اند. این به معنای این است که در هر ۴ دقیقه یک نفر ایرانی کشته و در هر ثانیه دو نفر به این بیماری مبتلا می شوند.

از اعضا، هواداران و هموطنانمان می خواهیم موارد بهداشتی را بسیار سخت گیرانه رعایت کرده و به دیگر هموطنانمان نیز نه تنها یادآوری بلکه یاری برسانند.
هنوز هم قرنطینه های دو ماهه سخت شهر به شهر و رایگان کردن مواد ضد عفونی و ماسک و دادن مایحتاج مردم در قرنطینه های علمی و ضابطه مند، توسط حکومت چاره ساز است.

سندیکای کارگران فلزکارمکانیک ایران
۸ آذر ۱۳۹۹
وقتی همه قدرت و امکانات را به رژیم داده ایم، همه مسوولیت را هم از آن باید بخواهیم!
جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم ))

ما از شما یاران گرامی خواهش می کنیم بر پایه خواسته های مشترک حداقلی به هم بپیوندیم . منصور اسانلو کارگرسندیکالیست و سخنگوی دوره ای جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران : ”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم )) ما بخشی از نیروهای مردمی …

خبر
مراسم اهداء شاخه گل برای جانباختگان قیام دیماه ۹۶ و قربانیان هواپیمای اکراینی

در گرامیداشت سومین سالگرد قیام دیماه ۹۶ و یاد جان باختگان این قیام و همچنین اولین سالگرد کشته شدگان جنایت سپاه

خبر
نامه تکان دهنده سهیل عربی ؛ هرآینه سکوت جایز که نیست، هیچ! بلکه جنایت است

وقتی زندان هم مقدس می شود؛ انتقاد به عملکرد مسولان زندان و افشاگری درباره ی زندان مصداق ارتکاب جرم توهین به مقدسات ! ‌ هرآینه سکوت جایز که نیست ،هیچ! بلکه جنایت است من ۹۹۱۱۶ هستم ،شما پیشتر مرا با نام سهیل عربی می شناختید . ۹۹۱۱۶ باز هم بازداشت …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: