نامه همسربهنام محجوبی، از دراویش زندانی نگرانی از وضعیت جسمی و روانی

زندانیان

همسر بهنام محجوبی: مسئولیت جان همسرم بر عهده جمهوری اسلامی است

ششم شهریور، «صالحه حسینی» همسر «بهنام محجوبی» درویش زندانی در بند هشت اوین، با انتشار نامه‌ای سرگشاده، از وضعیت این زندانی ابراز نگرانی کرد.

صاله حسینی، همسر بهنام محجوبی یکی از دراویش زندانی در ایران با انتشار نامه ای سرگشاده نسبت به وضعیت او در زندان ابراز نگرانی کرده است.
او در این نامه نوشته: «بهنام ۳۱ خرداد برای گذراندن محکومیت خود به زندان رفت… او پس از واقعه گلستان هفتم، بارها بازداشت و مورد شکنجه قرار گرفته بود. این‌بار او را در شرایطی به زندان بردند که بنا به توصیه پزشک معالجش و به همراه داشتن شهادت‌نامه پزشک، شرایط تحمل حبس را ندارد. بهنام به بیماری عصبی دچار است و دست و پاهایش از حس می‌روند.»
خانم حسینی در ادامه به مشکلات خود برای ملاقات به همسرش اشاره کرده و نوشته از آنجا که مقیم کرمان است به علت محدودیت های کرونا امکان ملاقات با آقای محجوبی را ندارد.
به گفته او تهیه داروهای آرامبخش آقای محجوبی در زندان با مشکلات فراوانی روبرو شده است.
«اگرچه بر اساس قوانین زندان، سازمان زندانها موظف است که داروهای مورد نیاز بیماری‌های خاص را تهیه کند، اما هر بار نسخه داروهای اعصاب او را به خارج از زندان فرستادند تا برای او تهیه کنیم. حالا هم تهدیدش کرده‌اند که داروهایش را تهیه نمی‌کنند و اجازه نمی‌دهند که از خارج زندان هم برای او تهیه کنیم. وضعیت جسمانی بهنام خوب نیست. پزشک بهداری روزانه به او ۱۴ قرص آرامبخش قوی می‌دهد تا بخوابد. قرص‌هایی که در مشورت با پزشک معالجش در خارج از زندان، به ضرر بیماری اوست و باعث می‌شود که شرایط جسمانی‌اش و بالتبع از آن، وضعیت روحی او با خطر جدی مواجه شود. پزشک بهداری او را تهدید کرده است که اگر داروهای آرامبخش را مصرف نکند، بهنام را به «امین آباد» منتقل می‌کنند.»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

افشاگری
جنایتی دیگراز سوی ضحاکان خامنه ای مرگ نادر مختاری، از بازداشت‌شدگان آبان‌ماه ۹۸،در کهریزک

روز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹، نادر مختاری، از باداشت‌شدگان اعتراضات سراسری آبان ماه ۹۸، در بازداشتگاه کهریزک جان باخت. نادر مختاری، ۳۵ ساله، که همزمان با اعتراضات سراسری آبان ماه ۹۸ در کرج مفقود شده بود، پس از یک ماه در حالی که در کما بود در بیمارستان شهدای شهر …

نامه های وارده
نامه نرگس محمدی؛ پیش از آنکه دیر شود به روند اعدام ها اعتراض کنید

استبداد دینی چیره‌دست‌تر و بی‌پرواتر عمل می‌کند: دعوت نرگس محمدی به اعتراض عمومی علیه اعدام ✋ «نرگس محمدی» سخنگو و نایب‌رئیس کانون مدافعان حقوق بشر، در یادداشتی با تاکید بر اینکه «جان محکومان به #اعدام در خطر است»، از عموم مردم و به‌ویژه مادران درخواست کرده پیش از آنکه دیر …

نامه های وارده
نامه علیرضا فرشی از زندان تهران بزرگ؛ «چه کسی بر بازجویان وزارت اطلاعات نظارت دارد؟»

علیرضا فرشی دیزج یکان، فعال ترک (آذربایجانی) محبوس در زندان تهران بزرگ با نوشتن نامه‌ای خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه خواستار رعایت حقوق متهم و برخورد با بازجویان خاطی وزارت اطلاعات و رفتار فراقانونی آنان شده است. آقای فرشی در بخشی از این نامه در خصوص ماموران وزارت …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: