نامه همسربهنام محجوبی، از دراویش زندانی نگرانی از وضعیت جسمی و روانی

زندانیان

همسر بهنام محجوبی: مسئولیت جان همسرم بر عهده جمهوری اسلامی است

ششم شهریور، «صالحه حسینی» همسر «بهنام محجوبی» درویش زندانی در بند هشت اوین، با انتشار نامه‌ای سرگشاده، از وضعیت این زندانی ابراز نگرانی کرد.

صاله حسینی، همسر بهنام محجوبی یکی از دراویش زندانی در ایران با انتشار نامه ای سرگشاده نسبت به وضعیت او در زندان ابراز نگرانی کرده است.
او در این نامه نوشته: «بهنام ۳۱ خرداد برای گذراندن محکومیت خود به زندان رفت… او پس از واقعه گلستان هفتم، بارها بازداشت و مورد شکنجه قرار گرفته بود. این‌بار او را در شرایطی به زندان بردند که بنا به توصیه پزشک معالجش و به همراه داشتن شهادت‌نامه پزشک، شرایط تحمل حبس را ندارد. بهنام به بیماری عصبی دچار است و دست و پاهایش از حس می‌روند.»
خانم حسینی در ادامه به مشکلات خود برای ملاقات به همسرش اشاره کرده و نوشته از آنجا که مقیم کرمان است به علت محدودیت های کرونا امکان ملاقات با آقای محجوبی را ندارد.
به گفته او تهیه داروهای آرامبخش آقای محجوبی در زندان با مشکلات فراوانی روبرو شده است.
«اگرچه بر اساس قوانین زندان، سازمان زندانها موظف است که داروهای مورد نیاز بیماری‌های خاص را تهیه کند، اما هر بار نسخه داروهای اعصاب او را به خارج از زندان فرستادند تا برای او تهیه کنیم. حالا هم تهدیدش کرده‌اند که داروهایش را تهیه نمی‌کنند و اجازه نمی‌دهند که از خارج زندان هم برای او تهیه کنیم. وضعیت جسمانی بهنام خوب نیست. پزشک بهداری روزانه به او ۱۴ قرص آرامبخش قوی می‌دهد تا بخوابد. قرص‌هایی که در مشورت با پزشک معالجش در خارج از زندان، به ضرر بیماری اوست و باعث می‌شود که شرایط جسمانی‌اش و بالتبع از آن، وضعیت روحی او با خطر جدی مواجه شود. پزشک بهداری او را تهدید کرده است که اگر داروهای آرامبخش را مصرف نکند، بهنام را به «امین آباد» منتقل می‌کنند.»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
فوری:‌ انتقال مجدد آرمان عبدالعالی به انفرادی برای اجرای حکم اعدام

اعدام قریب الوقوع آرمان عبدالعالی آرمان عبدالعالی، برای بار دوم در ده روز گذشته، جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شد. حکم اعدام او قرار است در روز های آتی انجام شود. آرمان یکبار در هفته گذشته برای اجرای حکم اعدام به انفرادی منتقل شد و خانواده اش …

ویدیو ها
نرگس محمدی: آتنا دائمی ۶ سال بدون مرخصی در زندان است

بیست و چهارم مهرماه ۱۴۰۰ حضور شهناز اکملی مادر زنده یاد مصطفی کریم‌بیگی ، نرگس محمدی به همراه پدر و مادر آتنا دائمی زندانی سیاسی در پشت دیوارهای زندان‌لاکان رشت. آتنا دائمی بیش از شصت روز است که از حق تماسی تلفنی محروم است و خانواده می بایست در این …

زندانیان
جواد لعل محمدی توسط نیروهای امنیتی در مشهد بازداشت شد

روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه، فعال مدنی، جواد لعل محمدی توسط نیروهای امنیتی در مشهد بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. ماموران در حین بازداشت ضمن تفتیش منزل برخی از لوازم شخصی از جواد لعل محمدی توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصی خود در مشهد بازداشت وبه مکان نامعلومی منتقل …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: