جان یک جوان ۲۵ ساله در خطر است! هوشمند علیپور، اهل سردشت در تاریخ ۱۲ مردادماه ۹۷،توسط نیروهای امنیتی به اتهام “عضویت در یک حزب کرد مخالف نظام” بازداشت شد.
روز یکشنبه ۸ دی‌ماه ۱۳۹۸،هوشمند علیپور توسط دادگاه انقلاب سنندج به اعدام محکوم شد

عترافات توأم با شکنجه از زندانیان سیاسی، امر روزمره این رژیم است
اعتراف گیری و شکنجه، جرم و جنایت علیه بشریت است، مستند سازی و اعتراف‌گیری دیگر هیچ فایده وکمکی به بقای این رژیم نخواهد کرد.
وقت آن رسیده دولت‌های مدعی حقوق بشر را علیه جنایات جمهوری اسلامی زیر فشار قرار داده تا دست از روابط و مناسبات سیاسی و اقتصادی با این حکومت «آدمکش» بردارند و دنیا را علیه چهل سال بیدادگاهها و کشتارگاهي به اسم «جمهوری اسلامی» به صدا در آوریم، تا به این وحشی‌گری خاتمه دهیم.

کمپین نجات هوشمند علی پور را کمپینی برای پایان دادن به اعدام فعالین سیاسی در ایران به جلو خواهیم راند.

همه ما انسان‌هایی که علیه این همه جنایات و ظلم و بی‌عدالتی به ستوه آمده اند، چه در ایران و خارج، موظف و مسؤل هستیم تا علیه «کشتارگاه» جمهوری اسلامی به هر وسیله ممکن اعتراض و اقدام کنیم.

دیگر نخواهیم گذاشت در داخل این رژیم دست به هر جنایتی بزند و در خارج مزدوران و خانواده‌ هایشان را صادر کرده و جولان بدهند. خارج کشور و داخل کشور را باید به جهنم جمهوری اسلامی تبدیل کرد.

باید کاری کرد در هیچ کجا نه احساس آرامش کنند و نه امنیت، چنانکه در چهل سال گذشته این بساط را برای تمام مردم ایران جدا از اوباش و مزدورانش، تبدیل کرده اند.
هه ژار علی پور – #هوشمندعلیپور
#دیگر_بس_است

۲۱ ژانویه ۲۰۲۰

--۱

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: