نامه چند تن از زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ در مورد تحریم انتخابات

نامه های وارده

چند تن از زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ پیامی خطاب به هموطنان در رابطه با تحریم انتخابات فرستاده و اعلام کردند رای ما سرنگونی نظام ولایت فقیه می‌باشد.
متن کامل پیام به شرح زیر می‌باشد:
رای ما سرنگونی حکومت واپس گرا فاسد و ستمگر آخوندی است
مردم ستمدیده و آزادیخواه ایران درودهای فرزندان خویش را از پشت دیوارهای بلند زندان تهران بزرگ پذیرا باشید.
فرزندانی که فقط و فقط بخاطر عدالت خواهی و اعتراض به عملکرد حکومت دیکتاتور ستمگر و غارتگر اسلامی محکوم به حبس گردیده اند.
حکومت اسلامی همیشه پاسخ مطالبات مردم را با گلوله، اعدام و زندان داده است از خاوران تا تهران بزرگ و نه تنها در خصوص بدیهی ترین مطالبات، ما را شکنجه کرده است بلکه باعث شکاف طبقاتی و همچنین سرکوب نواندیشان شده اند.
حال، فرزندان شما از زندان تهران بزرگ شما را مورد خطاب قرار میدهند و میخواهند که فریب شیادان دین فروش را نخورید و ما خواستار این هستیم که نه تنها در این نمایش کثیف شرکت نکنید بلکه بساط دین فروشی و تزویر را برای همیشه برکنید و باانقلابی مترقی به این سیستم ارتجاعی پایان دهید ما ازنزدیک دیده ایم که جوانهایی را که حتی ۱۸ سالشان تمام نشده است را با شوکر و باتون مورد شکنجه قرار داده اند.
جوانهایی که فقط حقشان را خواستند
جوانهایی که نان آور خانواده خود هستند
ما از شما میخواهیم که صدای ما باشید و در این نمایش کثیف شرکت نکنید
آزادیخواهان محبوس در زندان تهران بزرگ

زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ
مجید قره باغی
میلاد ارسنجانی
محمد صفری
۲۹ بهمن

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

زندانیان
پرونده سازی جدید برای پریسا رفیعی دانشجوی زندانی سیاسی وامتناع وی از حضور در بیدادگاه

وز شنبه پنج مهرماه ۱۳۹۹، پریسا رفیعی، فعال صنفی دانشگاه تهران محبوس در زندان اوین از بابت پرونده جدیدی که اخیرا برای او گشوده شده دادگاه انقلاب تهران احضار شد. احضار خانم رفیعی به شعبه ببست و شش بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ریاست قاضی ایمان افشاری به صورت شفاهی …

زندانیان
سه عضو کانون نویسندگان ایران جهت تحمل حبس به زندان اوین منتقل شدند

بکتاش آبتین، رضا خندان مهابادی و کیوان باژن، سه تن از اعضای کانون نویسندگان ایران امروز شنبه ۵ مهر پس از حضور در واحد اجرای احکام دادسرای اوین بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت خود به زندان اوین منتقل شدند. . پیشتر بیدادگاه تجدیدنظر استان تهران در دی ماه ۹۸ …

گزارش
اسامی زندانیان سیاسی #بند_زنان #زندان_اوین

  اسامی زندانیان #بند_زنان #زندان_اوین به ترتیب میزان حبس قابل اجرا #مریم_اکبری_منفرد #فاطمه_مثنی و #صبا_کردافشاری بیشترین حبس قابل اجرا را دارند. خانم اکبری‌منفرد از حدود ۱۱سال پیش بدون مرخصی زندانی است و همراه #آتنا_دائمی مریم اکبری منفرد و #پریسا_رفیعی پرونده‌ها‌ی باز نیز دارند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: