نان کپک زده برای افطار کارگران شرکت واحد

خبر

کپک زده برای کارگران شرکت واحدپذیرایی افطار از رانندگان سامانه شش شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با نان کپک زده

بنابر گزارشات از رانندگان سامانه شش شرکت واحد اتوبوسرانی نان پکیج افطار رانندگان فاسد و کپک زده بوده است.

یاد آور می شود توزیع پکیج افطار در بین رانندگان پس از اعتراضات و اعتصابات سال 84 شروع شد. یکی از خواست های رانندگان در این اعتراضات رسیدگی به مسایل رفاهی رانندگان و کارگران بود و پس از اعتراضات در آن سال اقدامات قابل توجهی از جمله اعزام رانندگان کارگران به همراه خانواده هایشان به سفرهای زیارتی سیاحتی هر دو سال یکبار، توزیع پکیج افطار، اعزام کارگران به تورهای یک روزه بازید از موزه/طبیعت گردی … ، ارتقاع سطح امکانات ورزشی برای کارگران، توزیع شیر و کیک روزانه، دادن لباس کار به رانندگان، ایجاد امکانات سرمایش و گرمایش برای کیوسک های مسولان خطوط، تبدیل کارت شناسایی کارگران به کارت الکترونیک برای استفاده رایگان از اتوبوس و مترو، توزیع کارت استخر در بین کارگران و ….. صورت گرفت.

اما متاسفانه با گذشت چند سال از آن اعتراضات و به مرور زمان مدیریت ضد کارگری در شرکت واحد از کمیت و کیفیت موارد ذکر شده کاسته و حتی توزیع کارت استخر را متوقف کرده است.

💢همکاران به سندیکای خود بپیوندید و با پرداخت حق عضویت همکاران خود را در سندیکا یاری و همراهی کنید.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🥀 ‏صدای #الیاس_قلندر_زهی، زندانی سیاسی ۲۱ ساله: تمام اتهامات را در بیدادگاه رد کرده و ماه‌ها تحت شدیدترین شکنجه‌ها بوده است.

‏امروز ۳۰دی۱۴۰۰، دست‌کم ۸ تن در زندان‌های ‎#زابل و ‎#زاهدان ‎#اعدام شدند. #سرنگون_باد_جمهوری_اعدام_اسلامی   ‏صدای الیاس قلندرزهی، زندانی سیاسی ۲۱ ساله. او می‌گوید تمام اتهامات را در دادگاه رد کرده و ماه‌ها تحت شدیدترین شکنجه‌ها از قبیل شلاق در تخت معجزه، کشیدن ناخن‌ها و تهدید به تجاوز جنسی بوده است. …

خبر
سعید افکاری با انتشار فایل صوتی وحید افکاری که از شکنجه‌های وحشتناک جلادان خامنه‌ای می‌گوید

توییت سعید افکاری: جمهوری اسلامی به وحید و حبیب گفته باید علیه نوید صحبت کنید تا آزادتان کنیم و امروز ۵۰۰ روز از حبس انفرادی آن‌ها میگذرد. این صحبت‌های وحید خلاصه‌ایست از آنچه جمهوری اسلامی با برادرانم کرده است.

خبر
رسم روزگار سیاه آخوندی: پسر را میکشند پدر را به جرم دادخواهی در بند میکنند#منوچهر_بختیاری

خواهرزاده منوچهر بختیاری برای دائی خود دلتنگ است رسم روزگار سیاه آخوندی: پسر را میکشند پدر را به جرم دادخواهی در بند میکنند وخانواده داغدار را هر روز و هر روز شکنجه میدهند منوچهر بختیاری از تماس تلفنی و ملاقات با خانواده محروم است. او از هفته ی گذشته در …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: