نایاک لابی جمهوری اسلامی باید تعطیل شود.

NIAC is not the voice of Iranians
Protest against NIAC July 19th at 13:00 in Washington DC #ProtestAgainstNIAC
نایاک بازوی قدرتمندیست که برای محافظت از جمهوری اسلامی و جنایتهایش طراحی شده. قطع این بازو، نابودی جمهوری اسلامی را تسهیل می‌کند.
حضور شما در این تجمع کمک بزرگیست در راه نابودی جمهوری اسلامی.
جمعه ۱۹ جولای در واشنگتن دی‌سی.
#ProtestAgainstNIAC

فعالان سیاسی و مدنی به همراه هزاران کاربر ایرانی در ایران و خارج از کشور با استفاده از هشتگ NIACLobbies4Mullahsاعلام کردند که نایاک یک گروه لابی‌گر جمهوری اسلامی صدای آنان نیست و این گروه در آمریکا به دفاع از نظام جمهوری اسلامی پرداخته است.

به گزارش آذتورک خبرلری به نقل از دیدگاه نو، کاربران توییتر از ساعت ۸ شب به وقت تهران این هشتگ را منتشر کردند و پس از ساعاتی به بیش از ۲۵۰ هزار توییت رسید که همین امر منجر به قرار گرفتن این هشتگ به عنوان ترند اول بسیاری از کشورها از جمله آمریکا، انگلستان، ایران و تعدادی زیادی از کشورهای اروپایی شد.

هر چند هوشنگ امیراحمدی به عنوان پدر معنوی گروه نایاک مدعی شد که محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی، گروه لابی‌گر نایاک را تاسیس کرده است با این حال تعدادی از اعضای این گروه این ادعا را رد کرده‌اند اما بر کسی پوشیده نیست که تریتا پارسی، برای هوشنگ احمدی فعالیت می‌کرد.

پس از انتشار هشتگ کاربران ایرانی این چنین واکنش نشان داده‌اند.

مرتضی اسماعیل‌پور، روزنامه‌نگار ایرانی و فعال حقوق بشر در توییتر خود نوشت :نایاک چیزی شبیه به خاتمی است!

پیتزای قورمه سبزی!

توضیحهر دو ازاصلاحات زیبا استفاده می‌کنند اما در نهایت کارشان بقای رژیم به هر قیمتی است.

محمد مظفری از فعالان ملی‌گرا نیز با انتشار تصویری از فقر مردم ایران نوشتنایاکی ها و وابستگان آن که ما به آنها می گوییم ماله کش، نمی خواهند صدای واقعی مردم ایران شنیده شود.

عکس زیر را ببینید این واقعیت ایران است و باعث و بانی آن جمهوری اسلامی است.

علیرضا اعظمی نیز با انتشار توییتی از تصویر اعضای نایاک نوشتشخصا از دل فقر به غربت تبعید شدم و با این امید که یک روز جمهوری اسلامی برود و به کشورم بازگردم، زنده‌ام!

ج‌آ که رفتنی است،اما فرداروز که حکومت عوض شود، این دوگانه‌سوزها با چه رویی می‌خواهند به ایران برگردند؟

وطن‌فروشی چیزی جز فروختن آرزوهای مردم به پول است؟

حسن داعی از چهره‌های سیاسی و فردی که در دادگاهی در آمریکا نایاک را محکوم کرد نیز با انتشار اسنادی از تریتاپارسی به این هشتگ جهانی پیوست و در توییتر خود مطالب مهمی را انتشار داده است.

داریوش زند از فعالان حق حجاب اجباری نیز در توییتر خود به اتحاد کاربران علیه گروه‌های لابی‌گر جمهوری اسلامی پرداختو نوشت:توفان توییتری امشب یکی از زیباترین اتحاد براندازان علیه «جمهوری اسلامی» و همکارانش‌ در امریکا «نایاک» بود!

ما دزدان و ظالمان را رسوا خواهیم کرد و این هشداری بود به همکاران رژیم که به زودی یک به یک سراغشان خواهیم رفت..

ترند جهانی شدیم، بیش باد

کاربر ایرانیان آمریکا نیز جهت معرفی گروه نایاک ویدیدویی از اعضای نایاک منتشر کرده که نشان می‌دهد این گروه مانع ازحمایت اوباما از جنبش سبز شده است.

مهدی یحیی‌نژاد فعال اینترنت آزاد و بنیانگذار وبسایت بالاتر نیز به پورمت صفحات توییتر مرتبط با نایاک پرداخته و در اینباره نوشته است:«نایاک در دو هفته گذشته حدود ۱۵۰۰ دلار روی تبلیغ ویدیوی رضا اصلان در توییتر هزینه کرده است.توییتر برای شفاف سازی داره در مورد تبلیغات سیاسی هزینه‌ها را بطور عمومی اعلام میکنهجالبه نایاک چند نسخه تبلیغ گذاشته A/B testing.»

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: