تشکیل شورای اسلامی کار فرمایشی مانعی برای دستیابی به مطالبات کارگران خواهد بود

شوراهای فرمایشی اسلامی کار در شرکت واحد مانع بزرگی برای تحقق مطالبات کارگران هستند علاوه بر آن افرادی که در غالب شورای اسلامی کار بعنوان نماینده کارگر تعیین و به کارگران تحمیل می شوند به دلیل وابستگی شدید به مدیریت و حراست، ابزار مشروعیت بخشیدن به سخت گیری های فراقانونی به رانندگان و کارگران هستند.

به همین دلیل است که مدیریت و حراست سامانه های یک و شش BRT تلاش می کنند که در رای گیری ۲۱ شهریور با انواع و اقسام ترفندها رانندگان و کارگران را به پای صندوق رای بیاورند.

از سال ۹۲ تاکنون در چند نوبت رای گیری علی رغم اینکه مدیریت و حراست با زور رانندگان و کارگران را به پای صندوق رای می بردند رای گیری به حد نصاب لازم نرسید و مدیریت نتوانست افراد دست نشانده و مدنظر خود را به کارگران غالب کنند.

مدیریت سامانه های مذکور برای اینکه بتوانند کمیته انضباط کار و تعیین خسارت را مطابق میل خود تشکیل دهند و سخت گیری های فراقانونی خود را گسترش دهند حتما باید افرادی را با انواع ترفندها و حتی با رای گیری زوری از کارگران بعنوان نماینده کارگر تعیین کنند.

رانندگان و کارگران، همچون رای گیری چند دوره قبل با عدم شرکت در رای گیری مانع از تشکیل شورای اسلامی کار فرمایشی و دست نشانده مدیریت شوید.

https://t.me/vahedsyndica

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
تماس با سندیکا و ارسال اخبار و تصاویر @pvsyndica

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: