نبرد بین سندیکالیست ها وشورا های اسلامی کارفرمایی

خبر

تشکیل شورای اسلامی کار فرمایشی مانعی برای دستیابی به مطالبات کارگران خواهد بود

شوراهای فرمایشی اسلامی کار در شرکت واحد مانع بزرگی برای تحقق مطالبات کارگران هستند علاوه بر آن افرادی که در غالب شورای اسلامی کار بعنوان نماینده کارگر تعیین و به کارگران تحمیل می شوند به دلیل وابستگی شدید به مدیریت و حراست، ابزار مشروعیت بخشیدن به سخت گیری های فراقانونی به رانندگان و کارگران هستند.

به همین دلیل است که مدیریت و حراست سامانه های یک و شش BRT تلاش می کنند که در رای گیری ۲۱ شهریور با انواع و اقسام ترفندها رانندگان و کارگران را به پای صندوق رای بیاورند.

از سال ۹۲ تاکنون در چند نوبت رای گیری علی رغم اینکه مدیریت و حراست با زور رانندگان و کارگران را به پای صندوق رای می بردند رای گیری به حد نصاب لازم نرسید و مدیریت نتوانست افراد دست نشانده و مدنظر خود را به کارگران غالب کنند.

مدیریت سامانه های مذکور برای اینکه بتوانند کمیته انضباط کار و تعیین خسارت را مطابق میل خود تشکیل دهند و سخت گیری های فراقانونی خود را گسترش دهند حتما باید افرادی را با انواع ترفندها و حتی با رای گیری زوری از کارگران بعنوان نماینده کارگر تعیین کنند.

رانندگان و کارگران، همچون رای گیری چند دوره قبل با عدم شرکت در رای گیری مانع از تشکیل شورای اسلامی کار فرمایشی و دست نشانده مدیریت شوید.

https://t.me/vahedsyndica

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
تماس با سندیکا و ارسال اخبار و تصاویر @pvsyndica

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چشم #اسفندیار #استعمار در #ایران ، #اسلام است! گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا

گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا در تلویزیون اندیشه اختصاص داشت، به اصالت فعالیت حزبی در زندگی پارتی‌ها و وحشت اسلام از زندگی جمعی ایرانیان بحث موتا از دقیقه دهم آغاز می‌شود و در آن پایه‌های دوام جمهوری ایران‌فروشی اسلامی مورد حمله قرار می‌گیرد.

خبر
شصت‌و‌یکمین دادگاه حمید نوری؛ بازگشت «مینی‌بوس‌های خالی» پس از اعدام زندانیان بسیار دردناک بود

شصت و یکمین جلسه دادگاه حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام های تابستان ۶۷ زندان گوهردشت، روز دوشنبه چهارم بهمن ۱۴۰۰ با جلسه نخست شهادت امیرهوشنگ اطیابی، زندانی چپ نجات یافته از آن اعدام‌ها، برگزار شد. امیرهوشنگ اطیابی که دانشجوی اخراجی سال ۱۳۵۹ بود، در اسفند سال ۱۳۶۲ به …

خبر
توییت شکوفه آذرماسوله زندانی سیاسی سابق به مناسبت آزادی #آتنا_دائمی

 آزادیت به شادی همرزمم هم بندی ام ، هم سنگرم خوش آمدی به زندان بزرگتر … حتی اگر دلیل آزادیت نمایش و شوی #دیکتاتور_حقیر برای برجام شان باشد بعد از هفت سال حبس آزادیت مبارک مان باشد گل دختر ….. از من می پرسی چرا سنگر می‌سازیم سنگر ما، فریاد …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: