نرگس محمدی : موضع من در رابطه با نافرمانی مدنی در مقابل نظام و حاکمیت استبدادی، قوه قضاییه وابسته و غیرمستقل و عدالت‌ستیز و نظرم در مورد تحريم ناقضان حقوق بشر به قوت خود باقی است.

وی اظهار داشت: ماموران امنیتی و حتی بازجوها با در دست داشتن ریموت ساختمان، به راحتی وارد حیاط و منزل من شدند و در صدد ضبط تبلت من و تلفن همراه مهمان‌ها بودند که با اعتراض تند و شدید من مواجه و منصرف شدند.

این زندانی سیاسی افزود: وقتی در نزد قاضی اجرای احکام اوین اعتراض کردم که من زندانی هستم و باید زیر نظر سازمان زندان‌ها و قوه قضاییه باشم نه سازمان امنیتی، چرا نیروهای امنیتی به خانه‌ من یورش آورده‌اند؟ چرا می‌خواستند تبلت من و تلفن همراه مهمان‌های من را ضبط کنند؟ قاضی گفت؛ من موکدا دستور جلب شما را صادر نموده‌ام، نه ضبط وسایل و تلفن همراه و تبلت را، احتمالا اتهامات جدیدی علیه شما مطرح شده است!

خانم محمدی عنوان کرد: ماموران امنیتی به مقابل درب اتاق قاضی هجوم آورده و به وی گفتند؛ نرگس محمدی را به ما تحویل بدهید تا به بند ۲۰۹ ببریم، وی دارای اتهامات جدید در دوره مرخصی است. قاضی گفت؛ من حکم جلب زندانی را به زندان قرچک صادر نموده‌ام. بعد از کشمکش بین مامورین امنیتی و قاضی اجرای احکام دادسرای اوین، من را به زندان قرچک اعزام نمودند.

وی اظهار داشت: در صورت بازگرداندن من به بند ۲۰۹ اوین جهت اعمال فشار، اعلام اعتصاب دارو و غذا خواهم کرد.

این زندانی سیاسی با بیان اینکه همه فعالیت‌های من در دوره مرخصی شفاف و آشکار بوده و موردی برای بازجویی نیست، تاکید کرد: همچنین اعلام می‌کنم؛ موضع من در رابطه با نافرمانی مدنی در مقابل نظام و حاکمیت استبدادی، قوه قضاییه وابسته و غیرمستقل و عدالت‌ستیز و نظرم در مورد تحريم ناقضان حقوق بشر به قوت خود باقی است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: