هیچکدام از افرادی که تا بحال حتی با عنوان تروریست هم پای دوربین اعترافات اجباری بازجو خبرنگارها نشسته بوده، صورتش چنین زخمی و کبود و تکیده مثل سپیده رشنو نشده بود!
این را هم خدای شما گفته که با زنی بی‌پناه و اسیر چنین کنید؟!
ظالم‌ها

چهره شکنجه شده سپیده، بیشتر موجب همدلی مردم و محبوبیت این دختر جوان شده و از طرفی خشم زیادی نسبت به حکومت برانگیخته است.

حسین رونقی نوشته:

«از سال ۵۷ همینید. اما با اعترفات اجباری نمی‌توانید عبرت‌سازی کنید، نمی‌توانید حقیقت را دستکاری یا مخدوش کنید، حقیقتی که سپیده رشنو در اتوبوس با خشم خود فریاد زد صدای مردم و حقیقت جامعه ایران است. مردم شما را نمی‌خواهند وبا تهدید، اجبار وبازداشت نمی‌توانید خواست مردم را کتمان کنید.»

بامداد اعتماد، کاربر دیگری است که نسبت به این موضوع واکنش نشان داده:
«هدف از پخش اعترافات اجباری سپیده ترساندن ماست. ‏البته که مواجهه با این توحش محض ترسناک است. اما ترس که باقی نمی‌ماند. ترس خیلی زود فراموش می‌شود. آنچه باقی می‌ماند خشم است. این خشم است که می‌ماند. این نفرت است که انباشته می‌شود. و بالاخره جایی، این خشم و نفرت آنچنان فراگیر می‌شود که خانه و کاشانه تک تک شما جانیان را می‌سوزاند.»

بعد از سیل انتقادها به فیلم اعترافات اجباری سپیده رشنو و نمایش چهره‌ی تکیده‌ی او که گواه شکنجه‌های شدید او در بند یک الف سپاه بود، خبرگزاری صداوسیما تصویر سپیده در گزارش سربازجو آمنه‌سادات را محو کرد!

سالهاست در این توهم هستند که با محو کردن چهره‌ی مردم مظلوم، ظلم و جنایت
آشکارشان هم محو میشود!

به تازگی ویدئویی از اعترافات اجباری سپیده رشنو، شهروند معترض به حجاب اجباری در ماجرای اتوبوس بی آر تی، توسط خبرگزاری صدا و سیما منتشر شده است.

در ویدئو مورد اشاره که مشخص نیست تحت چه شرایطی ضبط شده است، خانم رشنو با خستگی قابل توجه و سوال برانگیز، دلیل مخالفت خود با حجاب اجباری را “ترغیب رسانه های خارج از کشور” عنوان می کند. همچنین آمنه سادات ذبیح پور ، بازجو-خبرنگار صدا و سیما، مدعی می شود که عامل اصلی ایجاد تنش در اتوبوس بی آر تی خانم رشنو بوده است.

اواخر تیرماه امسال ویدئویی از درگیری در یکی از اتوبوس های بی آر تی در فضای مجازی منتشر شد که نشان میداد شخصی به بهانه “امر به معروف” اقدام به دخالت در نحوه پوشش یک زن جوان کرده است. شماری از حاضران با آمر به معروف که قصد فیلمبرداری از معترضان به دخالت او را داشت، درگیر شده بودند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: