رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:د

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: طی دو روز گذشته ۶۷۶ نفر بر اثر طوفان و گرد و خاک ناشی از آن در منطقه سیستان به مراکز درمانی مراجعه کرده اند که از این تعداد ۹۲ نفر بستری شدند.
به گزارش کمپین فعالین بلوچ به نقل از مهر علی اکبر نصیری، اظهار داشت: طی دو روز گذشته به دلیل وزش باد شدید، طوفان و گرد وخاک ناشی از آن، تعداد ۶۷۶ نفر به مراکز خدمات درمانی و اورژانس مراجعه کرده اند که از این تعداد ۹۲ نفر در بیمارستان بستری شدند.

وی با اشاره به اینکه عمده مشکلات به وجود آمده برای مردم منطقه مشکلات چشمی و تنفسی است، افزود: به این بیماران در چهار بخش بیماران قلبی، تنفسی، ترافیکی و چشمی خدمات بیمارستانی و پیش بیمارستانی ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از این بیماران نیاز به درمان بیشتر داشتند و در بیمارستان ها بستری شدند، ادامه داد: از مجموع ۱۷۰ نفر بیماران قلبی مراجعه کننده ۱۴۰ نفر به صورت سرپایی درمان شدند و تعداد ۳۰ نفر نیز در بیمارستان بستری شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل خاطر نشان کرد: همچنین طی این مدت ۲۶۴ نفر به دلیل بیماری های تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کردند که ۲۳۱ نفر به صورت سرپایی درمان شدند و ۳۳ نفر نیز بستری شدند.

19510642_1846977558958124_5929042446863637758_n.jpg

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: