نمایش ترس رژیم اسلامی از زحمت کشان با بازداشت دستکم ۳۰ شهروند در تجمع روز جهانی کارگر

گزارش

تجمع روز جهانی کارگر روز جاری در بسیاری از شهرهای کشور از جمله اصفهان، تبریز، ساری، قزوین، اراک، کرمانشاه، اهواز، شوش، یزد، سنندج، کرج و … برگزار شده و در برخی موارد دخالت نیروهای انتظامی و امنیتی را نیز به همراه داشته است.

امروز شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه، عسل محمدی، هیراد پیربداقی و سعید ملایری در جریان تجمع روز جهانی کارگر در مقابل وزارت کار در تهران بازداشت شدند. تعداد بازداشت شدگان بیش از ۳۰ شهروند برآورد شده است با این حال تعدادی از بازداشت شدگان دقایقی پس از بازداشت آزاد شده اند. گفته می‌شود که پیش از برگزاری مراسم، نیروهای امنیتی و انتظامی در محل حضور داشته‌ و سعی در امنیتی کردن فضا را داشته‌اند.

، امروز شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰، در جریان تجمع روز جهانی کارگر در تهران شماری از شهروندان بازداشت شدند.

در جریان این تجمع که به مناسبت روز جهانی کارگر در مقابل وزارت کار در تهران برگزار شده بود، حدود ۳۰ تن از شرکت کنندگان ازجمله کارگران، بازنشستگان و معلمان که به سمت وزارت کار در حرکت بودند، توسط نیروهای امنیتی و یا انتظامی بازداشت شدند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
اخراج ۱۲۶ نفر از معلمان خرید خدمات در نواحی مختلف آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری

  بنابر خبرهای منتشر شده با گذشت حدود یکماه از شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰ یکسری از معلمان خرید خدمات آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری اخراج شده‌اند. آن ها هرکدام بین ۳ تا ۸ سال سابقه کار به صورت خرید خدمات با حقوق های زیر یک میلیون و بیمه …

گزارش
سنندج؛ بازداشت مریم صادقی، فعال کارگری توسط نیروهای امنیتی

   روز گذشته ۱ آبان، مریم صادقی از اعضای کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل‌های کارگری توسط نیروهای امنیتی در منزل خانوادگی‌اش در سنندج بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده است. نیروهای امنیتی در هنگام بازداشت این فعال کارگری اقدام به بازرسی منزل و ضبط تعدادی از وسایل …

گزارش
تجمع اعتراضی کارکنان شرکتی ایثارگران شهرداری شهر اهواز مقابل ساختمان استانداری

جمع اعتراضی کارکنان شرکتی ایثارگران شهرداری شهر اهواز مقابل ساختمان استانداری شمارى از کارکنان شرکتی ایثارگران شهرداری اهواز در پی عدم رسیدگی به مطالبات روز شنبه يكم آبان ماه 1400؛ مقابل ساختمان استانداری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند .

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: