#نه_به_گرسنگی! با اتحاد پیروزیم!

خبر

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، ۲۶مین روز اعتراض سراسری به خلاف کاری های کارفرمایان در روز ۵ شهریورماه همچنان محکم به پیش می رود و کارگران معترض همچنان در خانه مانده اند.
کل پیمانکاری های تهران جنوب با جوشکاران و فیترهایش هنوز در اعتصابند. پالایشگاه آبادان هم هنوز در اعتصاب بوده و حتا پیشنهاد ۸۵۰۰ برای ۲۴ روزکار را قبول نکرده گفته اند زیر۱۰میلیون کار نمی کنیم
متاسفانه شرکتها برای بازگرداندن کارگران به کار و شکست اعتصاب از پرداخت حقوق کارگران طفره می روند. شرکت کیسون در پتروشیمی دنا که کارگرانش به اعتصاب پیوسته اند نه تنها حقوق خردادماه کارگران را پرداخت نکرده بلکه هیچکدام از مسوولین شرکت جواب تلفن هایشان را هم نمی دهند تا به کار برگردند. تف برای این صاحبان شرکت ها.

هنوز هم هستند کارگرانی که به دلیل نامردی پیمانکار پروژه ها را ترک می کنند. شرکت آسفالت طوس به پیمانکاری آقای کارگر در دشت آزادگان از جمله این پروژه هاست که کارگرانش با تسویه حساب و احتساب حتا روزهای اعتصاب پول خود را گرفته و ترک پروژه کرده اند.
شرکت هایی که کارگران در آنها کار می کنند و به اعتصاب نپیوسته اند بدترین شرایط کاری را می گذارانند. در نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه شرکتی به نام تنش گستر با مدیریت موسوی هنوز حقوق خردادماه را نداده است و کارگرانش را سر می دواند.
خوشبختانه هستند پیمانکاران با وجدانی که با کمپین همراهی نشان می دهند و تلاش نمی کنند که اعتصاب را به شکست بکشانند. این پیام یکی از این پیمانکاران است:« همکاران گرامی احمدی هستم شرکت فرابرد صنعت صفه، در راستای حمایت از کمپین اصلاح حقوق اطمینان میدهیم در پروژه های جدید این شرکت از همکاران عزیز با دستمزدهای تایید شده کمپین استفاده خواهیم کرد. امیدوارم این موضوع در بین پیمانکاران و شرکت های محترم عمومیت پیدا کند تا شرایط برای کار و زندگی افراد تسهیل شود»
برادران کارگر، صبور و هوشیار باشیم و گول شایعات را نخوریم. به کمتر از حقوق های اعلامی کمپین کار نمی کنیم!
پیروزی نزدیک است.
تا ما نخواهیم هیچ پیچی بسته نمی شود و هیچ خط لوله ای در پروژه ایجاد نخواهد شد. کار می کنیم برای آسایش خانواده مان، نه برای شرمندگی پیش آنها.

ارتباط با ادمین: @Sfelezkaran
کانال رسمی سندیکای کارگران فلزکارمکانیک ایران
Telegram (https://telegram.me/sfelezkar)
#کانال_رسمی_سندیکای_کارگران_فلزکار_مکانیک_ایران

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی به دادسرای راسک احضار شد

ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی تبعیدی در شهرستان راسک واقع در استان سیستان و بلوچستان طی احضاریه ای به بیدادسرای عمومی وضد انقلاب این شهرستان احضار شد. در این ابلاغیه از وی خواسته شده است که طی مدت ۵ روز جهت دفاع از اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در بیدادسرای راسک …

خبر
پیام سهیلا حجاب زندانی سیاسی شجاع از درون زندان وپیوستن وحمایت وی از #پیمان نوین رضا پهلوی

  سهیلا حجاب وکیل دادگستری و زندانی سیاسی آزادی خواه از درون زندان خطاب به مردم: اعتصابات و اعتراضات را به خیابانها بیاورید و به رهبران جهان بفهمانید که این حکومت شیطانی را نمی خواهید. دست تمامی احزاب و گروههای مخالف رژیم جمهوری اسلامی را می فشارم و از آنها …

خبر
پرونده سازی و تفهیم اتهام جدید به رضا محمد حسینی، زندانی سیاسی

رضا محمدحسینی، زندانی سیاسی که دوران محکومیت ۷ ساله خود را در زندان رجایی شهر کرج سپری می‌کند، با دو پرونده جدید مواجه شده است. جلسه رسیدگی به اتهام مطروحه علیه آقای محمدحسینی در پرونده‌ای که اخیرا برای او گشوده شده، روز یکشنبه ۶ مهر در شعبه ۳ دادسرای اوین …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: