نوشته اسماعیل بخشی درباره عوامل مزدور کارفرما علیه کارگران

خبر

نوشته اسماعل بخشی درباره اقدامات تخریبی عوامل مزدور کارفرما علیه کارگران و فعالین صادق و زحمتکش و نمایندگان واقعی کارگران!
مزدورانی مانند مسعود کثیر، ظهیری، نوری، شورای اسلامی ها و بی آبروهای امنیتی مانند رخشان و امثال آنها برای ایجاد تفرقه و تشکیک و برای دفاع از اسدبیگی-رستمی اقدم به تخریب نمایندگان واقعی میکنند. اما مبارزه متحدانه و هشیارانه کارگران هفت تپه و حمایت آنها از نمایندگان خود راهی برای بازی های کثیف مزدوران بخش خصوصی و حامیان حکومتی انها باقی نخواهد گذاشت. همه شما رفتنی هستید! پیروزی با کارگران هفت تپه است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

خبر
مولود حاجی‌زاده یکی دیگر ازروزنامه‌نگارانی که به دلیل سوال درباره کشتار آبان به زندان محکوم شد

مولود حاجی‌زاده، روزنامه‌نگار در رشته توییتی نوشت: «برای اینکه نوشتم چرا در آبان ۱۵۰۰ نفر کشتید یکسال حبس گرفتم، برای اینکه گفتم چرا به هواپیما شلیک کردید، به جزای نقدی محکوم شدم، حالا دو سال حکم پرونده قبلی هم از تعلیق درآورده‌اند و بنا به اجرایش دارند.» مولود نوشت که …

خبر
مقاومت شهروندی با منصور اسانلو : با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه،

با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه، همبستگی های بزرگ‌تر را در مسیر های سیاسی پیشنهاد می‌کند . مسیر دموکراسی از تقاطع و اتحاد تشکل های. مردمی مثل سندیکاها می گذرد.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: