نگرانی کارگران ایران پوپلین در پی قطع «موقت» گاز و توقف تولید شرکت

خبر

با قطع گاز کارخانه ایران پوپلین تولید در این شرکت #نساجی از نیمه شب یکشنبه ۱۴ دیماه «موقتا» متوقف شده و ۲۷۴ کارگر این شرکت که از آذرماه حقوق نگرفته اند، موقتا #بیکار شدند. علت قطع گاز به گفته #کارگران، مصوبه استانداری گیلان است که بر مبنای آن فشار گاز شرکت‌های پرمصرف استان از جمله ایران پوپلین (واقع در نزدیکی بابلسر) کاهش می‌یابد. به این منظور گاز کارخانه برای ۴۸ ساعت قطع شده که دوره قطعی گاز ممکن است تمدید شود.

مدیرعامل گاز منطقه گیلان دو روز پیش از افت شدید فشار گاز در غرب گیلان خبر داد و گفت در صورتی که فشار گاز بهبود نیابد، گاز در بخشی از شهرها قطع می‌شود.

عرب مقصودی افزود: «به دلیل افت فشار و مصرف زیاد گاز در استان نیروگاه‌های تولید برق رشت و لوشان از مدار مصرف گاز خارج و با سوخت گازوئیل فعالیت می‌کنند… شرکت گازهم اکنون با قطع گاز مراکز پر مصرف نظیر نیروگاه‌ها کمبود گاز مصرفی مناطق مسکونی و مراکز حساس از قبیل بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را جبران کرده است».

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
آرش جوهری فعال کارگری به ۱۶ سال زندان تعزیری محکوم شد

▪️ آرش جوهری، فعال کارگری توسط بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ۱۶ سال حبس تعزیری محکوم شد. جوهری که در تاریخ ۱۵ مهرماه امسال توسط ماموران اطلاعات سپاه در تهران بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد موسوم به بند دو الف زندان اوین منتقل شد، هم اکنون در بند عمومی …

خبر
اتحادی به نام سامانه همبستگی ملی ایرانیان برای سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی

گفتگوی رضا اسماعیلی با منصور اسانلو، حسام وثوقی و فاضل موسوی  

خبر
این یارو خامنه ای وقیح دقیقا داره به کدوم حکومت اشاره میکنه؟!؟؟!🧐🧐🤔

دیگه مخزن بیشرفی و وقاحت و دریدگی رو دارن میترکونند. همه اینها که میگه رفتار های خودشه. خودش بهترین واکسن های امریکایی را می زنه و برای مردم ممنوع میکنه! این دیگه چه هیولایی ایه؟؟؟!!! #غذا_نیست_ترس_نیست #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی    

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: