نیمی از بدن رسول حردانی، زندانی سیاسی فلج شده است.

زندانیان

2014126222318754366391_زندانی-سیاسی-رسول-حردانی (1)رسول حردانی زندانی سیاسی که از ۱۷ سالگی به زندان افتاده است ، به دلیل شکنجه هایی که شده است، به خصوص به دلیل شوک های برقی که به او وارد شده است، دچار فلج موقت گردیده است. در زندان به وضع بیماری او رسیدگی نمی کنند. وقتی هم به بهداری می برند، نهایتا با دوتا قرص اسپیرین او را بر می گردانند. البته این وضعیت همه زندانیان سیاسی است. به هیچ وجه رسیدگی درمانی به زندانیان رجایی نمی کنند. سعید شیرزاد هم چنان با کمر درد شدید دست وپنجه نرم می کند.
رسول در سالن ۱۲ زندان رجایی شهردر بند میباشد. دچار فلج سمت چپ بدن شده است.۱۸ سال است که رسول حردانی را در زندان نگه داشته اند. ماه قبل برای به مرخصی رفتن او سند گرفته اند، اما اجازه بیرون رفتن از زندان را نمی دهند.معلوم نیست چه کسی از بیرون رفتن او از زندان جلوگیری می کند. علاوه بر رسول حردانی فرهنگ پور منصوری وشهرام پورمنصوری هم در همین شرایط درد اور بیش از ۱۸ سال است که تحمل زندان می کنند. 2014126222318754366391_زندانی-سیاسی-رسول-حردانی (1)

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

زندانیان
پرونده سازی جدید برای پریسا رفیعی دانشجوی زندانی سیاسی وامتناع وی از حضور در بیدادگاه

وز شنبه پنج مهرماه ۱۳۹۹، پریسا رفیعی، فعال صنفی دانشگاه تهران محبوس در زندان اوین از بابت پرونده جدیدی که اخیرا برای او گشوده شده دادگاه انقلاب تهران احضار شد. احضار خانم رفیعی به شعبه ببست و شش بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ریاست قاضی ایمان افشاری به صورت شفاهی …

زندانیان
سه عضو کانون نویسندگان ایران جهت تحمل حبس به زندان اوین منتقل شدند

بکتاش آبتین، رضا خندان مهابادی و کیوان باژن، سه تن از اعضای کانون نویسندگان ایران امروز شنبه ۵ مهر پس از حضور در واحد اجرای احکام دادسرای اوین بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت خود به زندان اوین منتقل شدند. . پیشتر بیدادگاه تجدیدنظر استان تهران در دی ماه ۹۸ …

گزارش
اسامی زندانیان سیاسی #بند_زنان #زندان_اوین

  اسامی زندانیان #بند_زنان #زندان_اوین به ترتیب میزان حبس قابل اجرا #مریم_اکبری_منفرد #فاطمه_مثنی و #صبا_کردافشاری بیشترین حبس قابل اجرا را دارند. خانم اکبری‌منفرد از حدود ۱۱سال پیش بدون مرخصی زندانی است و همراه #آتنا_دائمی مریم اکبری منفرد و #پریسا_رفیعی پرونده‌ها‌ی باز نیز دارند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: