هاشم خواستار معلم زندانی : « اسیر و مطیع دیکتاتور نمی‌شوم»

نامه های وارده

هاشم خواستار معلم زندانی : «در سایه سیمهای خاردار قدم می‌زنم ولی اسیر و مطیع دیکتاتور نمی‌شوم»

هاشم خواستار معلم زندانی و عضو هیئت مدیره کانون صنفی معلمان مشهد، در ملاقاتی با اعضای خانواده اش در زندان وکیل آباد مشهد از جمله گفت: «درسایه سیمهای خاردار زندان وکیل آباد مشهد قدم می زنم ولی اسیر ومطیع دیکتاتور نمی شوم»

خانم صدیقه مالکی فرد در مطلبی که روز ۲۰خرداد۱۳۹۹ در فیس بوک خود درج کرد از ملاقات حضوری با زندانی سیاسی هاشم خواستار معلم زندانی محبوس در زندان وکیل آباد مشهد خبر داد.

خانم صدیقه مالکی فرد در این مطلب از ملاقات با آقای هاشم خواستار در زندان وکیل آباد مشهد خبر داده و ابراز کرده متاسفانه باتوجه به سن بالا وداشتن بیماریهایی که سوغات زندان است ونابسامانیهای اجتماعی که درزندان ودیدن زندانیان بیشتر نمود پیدامی‌کند وهر زندانی داستانی دارد پر از آب چشم، از نظر جسمی بسیار تکیده وضعیف و پیر شده بودند ولی ازنظر روحی مقاوم و استوار بودند. ایشان گفتند: «درسایه سیمهای خاردار زندان وکیل آباد مشهد قدم می زنم ولی اسیر ومطیع دیکتاتور نمی شوم.»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گزارشی از وضعیت بد پروژه ها!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، نامه ای از سوی کارگران چند پروژه برایمان ارسال شده است که توجه تان را به آن جلب می کنیم: در این چند ماه در مورد وضعیت همه گروهای شغلی پروژه ای صحبت شد به جز نفرات دفتری. پیمانکاران حقوق نفرات دفتری رو افزایش ندادند …

خبر
ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران

ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد. در این شماره می خوانید: اطلاعیه های سندیکاهای کارگری ص۱ گزارشات کارگری از واحدهای تولیدی سراسر ص۱۴ زحمتکشان و هزینه ای که باید به دوش بکشند! ص۲۷ تا حق …

خبر
توزیع شیر فاسد بعنوان سهیه روزانه رانندگان، توسط مدیریت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فیلم ارسالی به سندیکا از طرف راننده شرکت واحد

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: