🛑 یکی از بازداشت شدگان آبان ماه جوانرود زیر شکنجە جان سپرد🛑

عصر روز چهارشنبە ١١ دی ٩٨ (٢ ژانویە ٢٠٢٠)، جسد یک شهروند با هویت ”هاشم مرادی“ در رودخانەی نزدیکی روستای صفی آباد جوانرود کشف شد.

✅ یک از نزدیکان خانوادە مرادی طی تماسی با ”هەنگاو“ اعلام کرد کە، آقای هاشم مرادی از روز یک شنبە ٢٦ آبان ٩٨ (١٧ نوامبر ٢٠١٩) هم زمان با بازداشت های گستردە در شهر جوانرود بازداشت و از آن زمان خانوادەاش هیچ گونە اطلاعی از وی نداشتەاند.

✅ بە گفتە وی آقای هاشم مرادی اهل روستای بنچلە از توابع شهرستان روانسر و ساکن روستای صفی آباد جوانرود، متاهل و پدر دو فرزند خردسال نیز بودە است. وی در حین دستفروشی بازداشت شدە است.

✅ این منبع در ادامە اعلام کرد کە، یکی از بازداشت شدگان جوانرود پیشتر بە خانوادە ایشان گفتە است کە بە مدت ١٠ روز در زندان دیزل آباد با ما بازداشت بودە و سپس وی را بە مکان نامعلومی منتقل کردەاند.

✅ خانوادە آقای مرادی پس از بازداشت ایشان بە نهادهای امنیتی و حتی زندان دیزل آباد کرمانشاه مراجعە کردە بودند اما هیچ پاسخی دریافت نکردە بودند. بە گفتە همان منبع، پیشتر اداە اطلاعات بە خانوادە آقای مرادی گفتە است کە بیانیەای منتشر و بگوید کە وی از نظر ذهنی معلول می باشد و لطفا اگر کسی از وی اطلاعی دارد ما را مطلع سازد.

✅ این منبع در ادامە اعلام کرد کە روز سەشنبە یک شمارە ناشناس کە فردی با زبان فارسی سخن گفتە با منزل هاشم مرادی تماس و گفتە است کە جسد هاشم در رودخانەای در نزدیکی روستای صفی آباد است و می توانید کە بروید و جسدش را بردارید.

✅ منابع هەنگاو اعلام کردەاند کە جسد هاشم مرادی در حالی پیدا شدە کە پاهایش بستە شدە و آثار شکنجە بر بدنش کاملا مشهود بودە است.

✅ جسد هاشم مرادی امروز در قبرستان روستای بنچلە از توابع شهرستان روانسر در استان کرمانشاه و در میان تدابیر شدید امنیتی بە خاک سپردە شد. نهادهای امنیتی خانوادە این شهروند را تهدید کردەاند کە در صورت هرگونە اطلاع رسانی در اینبارە بە سختی با آنها برخورد خواهد شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: