هجوم ده ها نفر از مأمورین گارد به بند زندانیان سیاسی در زندان تهران بزرگ به بهانه بازرسی!

ساعاتی پیش حدود پنجاه نفر از مأمورین گارد،به بهانه بازرسی به بند زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ هجوم برده و با ایجاد فضای رعب و وحشت اقدام به بهم ریختن اتاق ها و وسائل زندانیان کردند.

در هفته های گذشته و پس ار جابه جائی زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ از تیپ پنج این زندان به تیپ دو،شنیده ها از ایذاء، آزار و اذیت زندانیان سیاسی از سوی مسؤلین تیپ دو این زندان حکایت دارد.

در آخرین مورد از این گونه اقدامات ایذائی، بنا به دستور شخصی به نام میرزاآقائی که به عنوان رئیس اندررگاه مسؤلیت امور اداری بند زندانیان سیاسی(سالن نه و ده تیپ دو) این زندان را بر عهده دارد، ساعاتی پیش حدود پنجاه نفر از مأموران گارد ویژه این زندان با هجوم به بند زندانیان سیاسی ضمن ایجاد فضای رعب و وحشت و خارج کردن زندانیان از اتاق ها با تهدید و ارعاب و اجبار آنها به ماندن در هواخوری، به مدت یک ساعت اقدام به بهم ریختن اتاق ها و وسائل زندانیان کردند.

این اقدام مسؤلین زندان تهران بزرگ را می توان در ادامه اقدامات ایذائی اخیر آنها و افزایش فشار بر زندانیان سیاسی این زندان ارزیابی کرد. عدم انجام امور اداری زندانیان از قبیل امضا نکردن درخواست های مربوط به مرخصی و دیگر نامه های زندانیان، عدم رسیدگی به وضعیت بسیار بد خدماتی بهداشتی این زندان مانند سرد بودن آب حمام ها، خراب بودن سیستم گرمایشی زندان و وجود بیش از پیش جانوران و حشرات مؤذی و ناقل بیماری همچون موش، ساس و….و عدم مقابله با این وضعیت علی رغم درخواست زندانیان برای انجام این امور ضروری با کمک مالی خود زندانیان، از جمله مسائلی بوده که موجب اعتراض زندانیان سیاسی به مسؤلین زندان تهران بزرگ در چند وقت اخیر شده است…

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: