هزاران برگ منتشر نشده. داستانی دیگرازکندی JFK،افشاگری

پرزیدنت دونالد ترامپ همانطور که وعده داده بود پنجشنبه شب اجازه انتشار بخشی بزرگی از اسناد طبقه بندی شده درباره ترور «جان اف. کندی»، سی و پنجمین رئیس‌جمهور را صادر کرد.

با دستور چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا، ۲۸۰۰ قطعه سند از اسناد قبلاً طبقه‌بندی‌شده علنی شد و اما بخشی از اسناد همچنان به خواست نهادهای اطلاعاتی محرمانه باقی ماند.

کاخ سفید اعلام کرد با توجه به مسائل امنیت ملی، خواست نهادهای اطلاعاتی و نگرانی های سیاست خارجی بخشی از اسناد محرمانه باقی می ماند. پلیس فدرال آمریکا و سازمان اطلاعات مرکزی خواستار محرمانه باقی ماندن بخش بزرگی از این اسناد بودند.

پرزیدنت جان فیتزجرالد کندی، سی و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده، ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳ در دالاس به قتل رسید. دوره ریاست جمهوری او ۲۰ ژانویه ۱۹۶۱ آغاز شده بود. طبق قانون ۲۵ سال پیش، کلیه اسناد مربوط به پرونده ترور او به بایگانی ملی آمریکا منتقل شد.

بخش عمده‌ای از این اسناد درباره سفری است که لی هاروی اوزوالد، ضارب پرزیدنت کندی، دو ماه پیش از دیدار او از دالاس در ایالت تگزاس در روز بیست و دوم نوامبر سال ۱۹۶۳ به مکزیک انجام داده بود.

چرا این اسناد محرمانه مانده بود

تحقیقات ده ماهه‌ای که پس از ترور کندی توسط هیاتی به ریاست ارل وارنر رئیس وقت دیوان عالی آمریکا انجام گرفت نشان می‌دهد که اوزوالد به تنهایی اقدام به ترور کندی کرد، و صاحب یک باشگاه شبانه بنام جک روبی نیز که اوزوالد را دو روز بعد حین جابجائی توسط پلیس با شلیک گلوله کشت، تنها عمل کرده است.

نتیجه یک نظرسنجی چهار سال پیش گالوپ نشان می‌دهد اکثریتی قابل توجه از آمریکائیان معتقدند علاوه بر اوزوالد کسان دیگری نیز در ترور کندی نقش داشته‌اند.

خبر گر: در کتابی به نام مستر ملیاردرها در همان آغاز سال های 1970 میلادی  دو خبر نگار شوروی که بیش از 20 سال در امریکا کار می کردند، موفق شدند پرده از پرونده ترورجان اف کندی بردارند. با استفاده ازکتاب انهاو تحقیقات مستند دیگران کارگردان شهیر امریکایی Oliver Stone الیور استون، فیلم سینمایی JFK جی . اف. کی . را ساخت.  که می توانید در یوتیوپ آنرا پیدا کنید و ببینید. دیدن ان هیجان انگیز وترسناک است. حتمن این فیلم را ببینید. آمریکایی های با وجدان که حافظ منافع ملی امریکا و قانون اساسی امریکا  هستند این فیلم را ساخته اند.

لینک مستندات الیور استون و دیگران در باره این ترور مشهور. هر دو داکیومنتری دیدنی هستند.

https://www.youtube.com/watch?v=hFtYHBNOPts لینک های دیگر هم در یوتیوپ در ادامه این ویدئو ها در باره این ترور موجود است. که در اثبات تیوری ها ی ترور کمک می کند.

اما این خبر نگاران به شبکه کنسرن وکارتل های نفت تگزاس در دفتر هارولد هانت ، یکی از اعضای امپراتوری نفت دالاس رسیدند. به نوشته های این نویسنده ها ، HAROLD HUNT هارولد هانت ، تاجر نفت تگزاسی سازمان دهی ومدیریت پیچیده  این ترور را به عهده گرفت. اما هزینه این ترور را که حدود یک ملیون دلار هزینه برداشت . بخشی از شبکه صاحبان کمپانی های نفتی و اسلحه ساز های امریکا پرداختند.

http://www.huntoil.com/index.aspx لینک تشکیلات نفتی هانت

https://assets.dmagazine.com/Media/MediaManager/hunt_tree_lr.pdf در شاخه های درختی خاندان هانت به نام هارولدسون لافایت هاسیه هانت جونیور در قسمت های سبز نوشته توجه کنید. Haroldson Laffayet Hunt

Hassie , Hunt.Jonior

درقسمت حاشیه به اسامی نوشته شده در قسمت سفید، به سال 1963 توجه کنید. H.Hunt   نام هارولد هانت به عنوان دخیل در ترور رئیس جمهور امده است. اما بعد تبرئه شده. او در روزهای ترور کندی به نهادی که ترور کندی را بر عهده گرفته است کمک مالی کرده بود.  به گفته مصاحبه شونده ها در این ویدئو ها ،گروه بزرگی از مقامات امنیتی و غیر امنیتی  ، برخلاف امنیت ملی امریکا، در ان زمان  درگیر این پرونده بودند. کسانی که گروه های تروریستی را برای حمله به دیگر کشور ها اماده کرده بودند. چون هنوز پروژه هایشان ادامه دارد.  برخی از انها زنده اند ، تمام اسناد رو نمایی نمی شوند.  احتمالا بخشی از انها در کودتای 28 مرداد ایران هم درگیر بوده اند. از همان تیم احتمالا  ماجرای 22 بهمن را برنامه ریزی کردند. ماجرا ادامه دارد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.