پیشنهاد منصور اسانلو به یاران سندیکالیست برای اتحاد بزرگتر

امروز چهارشنبه بیست و ششم تیر ماه برای هفتمین روز متوالی رانندگان اخراجی شرکت واحد با در دست داشتن نوشته ای در مقابل وزارت کار خواهان بازگشت بکار شدند.

نامه نگاری و دخالت نهادهای امنیتی در رسیدگی به پرونده های آنان، سوء استفاده مدیریت شرکت واحد از فساد اداری موجود در مراجع رسیدگی همچنین همراهی وزارت کار با اعمال فشار صورت گرفته از جانب نهادهای امنیتی برای ادامه اخراج این رانندگان، مانع از بازگشت بکار خانم فرحناز شیری و آقایان رضا شهابی، حسن سعیدی، ناصر محرم زاده و حسین کریمی سبزوار بوده است.

امروز رانندگان اخراجی برای هفتمن روز متوالی جهت پیگیری بازگشت بکار در مقابل در ورودی وزارت کار حضور اعتراضی داشتند که با هماهنگی نیروی انتظامی مستقر در وزارت کار واحدهایی از گشت کلانتری ۱۰۸ نواب در محل حاضر شدند‌ رانندگان اخراجی که سالها بدون هیچ گونه درآمدی بر آنها ستم شده است و از حقوق اجتماعی و شهروندی محروم شده اند و در زیر بار گرانی، اجازه خانه، درمان، معیشت، هزینه تحصیل فرزندان کمرشان خم شده است امروز همچنان با اراده قوی ایستادند و خواهان بازگشت بکار خود شدند. در چند روز گذشته که این رانندگان اخراجی در مقابل وزارت کار حضور داشتند، مذاکراتی راجع به پرونده خانم فرحناز شیری و سایر رانندگان اخراجی صورت گرفت ولی با بی نتیجه ماندن مذاکرات امروز مجددا به اعتراض خود ادامه دادند.
عکس:فرحناز شیری، حسن سعیدی و رضا شهاب

پیشنهاد منصور اسانلو به یاران سندیکالیست :

یاران گرامی ام شما که میبینید حکومت اصلا اهمیتی برای حقوق و دادخواهی ما قایل نیست، چرا به سوی سازماندهی برای اعلام اعتصاب سراسری کلیه خطوط اتوبوسرانی و پیوستن به کمپین های اعتراضی ی من نفر پانزدهم هستم و میتینگ اعتراضی پارک لاله نکنیم؟ اکثر کسانی که در اعتراضات پراکنده حضور دارند، تقریبا دارای خواسته ها و دشمن مشترک هستند. کمک کنیم تا اعتراضات پراکنده ی خود را تبدیل به اعتراضات و اعتصابات متحد و متشکل، همراه دیگر مزدبگیران، دادخواهان و آزادیخواهان در یک شورای متحده ی سراسری مزدبگیران ایران و شورای هماهنگی رهبری انقلاب ملی ودموکراتیک مردم ایران کنیم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: