همسر الناز نبیی، قربانی سرنگونی هواپیما توسط سپاه، از احضارش به اطلاعات زنجان به خاطر توهین به نماینده‌های خامنه‌ای خبر داده است».

گزارش

همسر الناز نبیی، قربانی سرنگونی هواپیما توسط سپاه، از احضارش به اطلاعات زنجان به خاطر توهین به نماینده‌های خامنه‌ای خبر داده و این که روز ترحیم بهش پیام دادند «دهنت رو ببند، این اولین و آخرین اخطاره».
.
او در اینستاگرام نوشت:
“تا لحظه دفن من هیچی نگفتم که تا هر چه سریعتر الناز به خاک سپرده بشه، بعد از دفن چند تا پست گذاشتم که بگم نحوه اجرای مراسم تحمیلی از سوی بنیاد شهید، سپاه و نهادهای حکومتی بوده. در مراسم ترحیم متاسفانه دیدم که فرمانده سپاه ، نماینده خامنه ای در سپاه بعنوان صاحب عزا ایستادند کنار ما، که بهشون گفتم اینقدر بی غیرت نشدم که شماها بایستید بعنوان صاحب عزا، هم به امام جمعه و هم نماینده رهبر در سپاه توی همون مراسم گفتم که شما از یزید وقیح ترید و خوشحالم این رو گفتم چون حرف دل الناز بود.
همان روز ترحیم هم بهم پیام دادند که دهنت رو ببند و این اولیت و آخرین اخطار هست، صبح روز بعد از مراسم ترحیم در میانه راه که تنهایی داشتم میرفتم سر خاک از الناز خداحافظی کنم از اداره اطلاعات زنجان من رو احضار کردند بخاطر توهین به نماینده های خامنه ای و پستهای اینستاگرامی، از آنجا که زیر بار تعهد دادن نمیرفتم بدون اینکه بتونم به درستی خداحافظی کنم سریع به تهران رفتم. در تهران هم با منزل پدری من تماس گرفته شده بود. در تهران به محلی غیر از منزل اشنایان خود رفته بودم و از آنجایی که اهل سکوت نبودم و نیستم مجبور شدم سریعا از کشور خارج بشم تا صدای مظلومیت قربانیان این فاجعه رو به بقیه برسونم. حکومت ایران تنها ظلمش حمله موشکی نبود در فاجعه هواپیما، دادن اجازه پرواز به پروازهای مسافربری بعد حمله به آمریکا، کتمان حقیقت، عدم عذرخواهی، تحمیل نحوه برگزاری مراسم، عدم همکاری با جامعه بین المللی همه ظلمهایی نابخشودنی هستند. به امید روزی که یک حکومت پاسخگو در ایران داشته باشیم که جان مردم برایش ارزش داشته باشد. انتشار پست بلامانع است.”
.
– در تصویر (https://www.instagram.com/p/B7olTeCn-fF/?igshid=cbbo7npyc87s) متن پست چند روز پیش آقای سلیمانی را مشاهده می‌کنید.
جواد سلیمانی،همسر النازنبیی در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود:
“به شخصه یادم نمیاد رهبر فعلی ایران خودش را در قبال مساله ای پاسخگو بدونه و یا عذرخواهی کند،همواره طلبکار بوده”
.
سلیمانی همچنین گفت به زودی درباره “فشار سنگین به خانواده حداقل برخی قربانیان از سوی بنیاد شهید، سپاه و نهادهای مختلف‌ برای‌ تحمیل نحوه برگزاری مراسم تشییع و تدفین و تهدید و ارعاب خانواده های حداقل برخی قربانیان” خواهد نوشت.

و حالا او را تهدید کرده‌اند.

.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔞 ویدیوی کامل جنایت ماموران خامنه‌ای و قتل مهرداد سپهری در روز روشن.🔞

🔞توجه! ویدیو حاوی صحنه های بشدت دلخراش است. پخش کنید.🔞 👈 در ادامه‌ی وحشی‌گری روزمره‌شده در این کشور، ماموران نیروی انتظامی مرد جوانی را در شهرک حجت مشهد در حالی که دست‌هایش را بسته بودند با شوکر و اسپری فلفل مورد آزار قرار دادند. این وحشی‌گری در ملاء عام اتقاق …

خبر
با ستمکاری و فساد مدیران خرد وکلان، ایزان خود رو دیزل آبستن یک اعتصاب بزرگ است.

نامه اعتراضی کارگران ایران خودرو دیزل! نامه زیر از سوی کارگران ایران خودرو دیزل برای خبرنگار پیام سندیکا فرستاده شده است: همکاران ایران خودرو دیزل بیایید نسبت به حقوق پایمال شده مان اعتراض کنیم : ۱-کم کردن سنوات بازنشستگی از ۴۵ روز به ۳۰ روز و یک جا پرداخت نشدن …

خبر
انتقال چهار زندانی سیاسی زن از اوین به شهرهای دیگر با «بهانه‌های دروغ»

همسر نسرین ستوده می‌گوید با «دروغ و نیرنگ» آنها را «تبعید» کرده‌اند   درروزهای اخیر حداقل چهار زندانی سیاسی زن، از بند سیاسی زندان اوین به زندان‌های عمومی منتقل شدند. انتقال آنها همراه با فریب‌کاری بوده و درحالی که به آنان اعلام شده بود برای رفتن به بیمارستان و یا …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: